PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 137
ocen
6,0 10 1 48137
5,7 18
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

Ale Polański jako "muzyk" Papkin, był niezły :)

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

najbłyskotliwsza kreacja tego filmu:) ogółem cały jest ratowany przez świetną gre aktorską

qazedc0

zgadzam się. Ja Polańskiego kupuję w całości. Iż jest świetnym reżyserem przekonywać nie trzeba, ale że aktorem? Zawsze wydawało mi się, że reżyserzy, ludzie filmu są poważnymi ludźmi, a tu takie pozytywne zaskoczenie.
Polański zyskał w moich oczach tą rolą ;)

ocenił(a) film na 6
Rob_Rock

Zgadzam się Polański był świetny rola Buzek też mi się podobała. Na plus jak dla mnie wyróżniały się też dekoracje. Wiem, że wielu ludzim ten film nie przypadł do gustu, ale ja myślę, że wyszedł on Wajdzie całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 6
Rob_Rock

Mi tam najbardziej się podobały te srogie miny Gajosa. Szlachciura jak się patrzy. :P

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

Tak, też świetnie zagrał, ale Polański mistrzostwo świata :))) Roman jest the best :)

ocenił(a) film na 8
alexaaa

Dla mnie absolutną rewelacją jest gra Andrzeja Seweryna. Zawsze uważałem go za jednego z najlepszych aktorów w historii polskiego kina, ale tu pokazał mistrzostwo.
Co oczywiście nie ujmuje nic grze Polańskiego.
Prawdę mówiąc wszyscy tu zagrali dobrze. Ale Seweryn jak dla mnie pobił wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones