PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97038}
7,4 2 013
ocen
7,4 10 1 2013
Zerwany
powrót do forum filmu Zerwany

uderza realizmem

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film ale trudny bo pokazuję rzeczy które nigdy nie wychodzą na światło dzienne z miejsc takich jak domy dziecka czy poprawcze, film uderza jak symetria tylko można powiedzieć że jeszcze mocniej bo tu mamy ludzi w dużo młodszym wieku.film obala stereotyp że w poprawczakach są tylko agresywni i zdegenerowani ludzie.jednak przeraża trochę fakt że do takich zdarzeń dochodzi w miejscach które powinny pomagac młodym ludziom a nie bardziej ich niszczyć.dobry film ale po nim na pewno nie jest wesoło w głowie.

ocenił(a) film na 8
lechu1017

Film świetny, wczoraj w nocy oglądałem na TVP 2 i jestem zachwycony.

ocenił(a) film na 9
lechu1017

film był emitowany wczoraj o późnej godzinie. trudny temat na trudną porę. po obejrzeniu jeszcze długo nie mogłam zasnąć, byłam porażona tym, co zobaczyłam.
jak Ci, którzy trafiają do zakładów poprawczych mają się zmieniać skoro jest tam jeszcze gorzej niż na wolności? to, co działo się w miejscu ukazanym na filmie przechodzi ludzkie pojęcie; "trener"/opiekun robiący z nich Robocopów, poniżanie, bicie. ale co tu dużo mówić, jestem pewna, że tak wygląda 3/4 polskich zakładów poprawczych.

Mateusz miał świetną twarz do tego filmu, pasowała idealnie. na uwagę zasługuje również kreacja Łysego - złego chłoptasia z dobrym serduszkiem.

polecam. zapada w pamięć.

ocenił(a) film na 9
lechu1017

też oglądałam ten film właśnie wtedy na TVP2, w nocy. zrobił na mnie ogromne wrażenie, teraz przypomniało mi się o nim. i znalazłam. pozostaje w pamięci. i uderza, o tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones