PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3671}

Zet i dwa zera

A Zed & Two Noughts
7,3 2 787
ocen
7,3 10 1 2787
7,3 9
ocen krytyków
Zet i dwa zera
powrót do forum filmu Zet i dwa zera

i wiele juz filmów widziałam i różnych do cna. Jednak studium rozkładu to dla mnie za wiele. Wartości artystycznej dziełu odmówić nie można bezsprzecznie, jednak zgnilizna (bądź co bądź stan zakorzeniony w naturze i nieobcy tym samym) niestety zdeprecjonowała ten film, w moim subiektywnym odczuciu.
Kolejny kadr, kolejny dialog, myśle sobie naprawdę dobre dzieło ale....a tu za chwilę znów aligator z dziurą w brzuchu, znów studium rozkładu....nie, ja jednak podziękuję.
I długo sie zastanawiałam jak go ocenić, żeby mu nie ujmować.

ocenił(a) film na 9
Olfaktoryczna

Stary post, jednak trudno mi nie odpowiedzieć.

Pierwsze sceny rozkładu, choćby marniejących krewetek, również mnie zniechęciły. Ale z każdym kolejnym ciałem coraz mniej przejmowałam się niemalże widocznym smrodem zwłok, a skupiałam na tym że tak wygląda prawda. Faktem jest to że jesteśmy obrzydliwi w swej cielesności, ludzie jak i zwierzęta. Na tych ujęciach widać jak niewiele w życiu magii i metafizyki, a jak wiele mięsa i ekskrementów. Myślę że pierwszym krokiem by zaakceptować ten fakt jest wyzbycie się obrzydzenia. W końcówce filmu miałam ochotę nawet pogłaskać marniejące ciało, ot, to że coś jest obrzydliwe i trudne do zniesienia, nie znaczy że nie zasługuję na czyjąś uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones