PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3671}

Zet i dwa zera

A Zed & Two Noughts
7,3 2 787
ocen
7,3 10 1 2787
7,3 9
ocen krytyków
Zet i dwa zera
powrót do forum filmu Zet i dwa zera

Nie wiem kto zarejestrowal go jako dramat ale to pewnie jakas pomylka. Ten film to niezla komedia i jeden z najdziwniejszych filmow jakie mialam okazje ogladac w zyciu. Szczegolnie rozwalila mnie jedna scena:

Dwoch facetow i mala dziewczynka siedza w restauracji i omawiaja jakie majtki ma na sobie dama kilka stolikow dalej. Dziewczynka upiera sie ze wie ale nie chce powiedziec jakie. Facet po prawej potanawia wiec ze pojdzie na zwiady. Podchodzi se kurde do stolika i zaczynka cos krecic a w koncu pyta bezpardonowo: "jakie pani ma sobie majtki". Dama (z niezmienionym- kamiennym wyrazem twarzy) odpowiada mu ze czarne w biale paski i zachowujac ten sam wyraz twarzy, bez sladu zdziwnienia, czeka na reakce faceta, ktory wraca do swojego stolika. No to on juz wrocil i siedza sobie, siedza we trojke, a tu nagle kobieta podchodzi do nich i mowi, ze facet ma znia pojsc do lazienki i sprawdzic czy nie klamala. Facet zaklopotany mowi ze nie trzeba. Ona nalega. Facet mowi ze nie. A ona jak sie nie zerwie i cap za najblizszy stolik, mowiac przy tym ze jak z nia nie pojdzie to go przewroci. Facet siedzi zaszokowany. No to ona ŁUP- i przewrocila. Cala sala sie ku nim obraca, a ta jakby nigdy nic cap za drugi. Facet proboje poratowac sytuacje i zgadza sie z nia pojsc do tego kibla. POszli. Babka kaze mu zadrzec swoja suknie i zobaczyc. Ten zawstydzony nie chce. Ona nalega. Ten nie. Ona jescze bardzij nalega. No to ten ciach do gory i w tym samym momencie gdy wlasnie na wierzch wylania sie jej gola piździocha, kobieta wymierza mu tak siarczysty policzek, ze az echo dudni:P

Scena druga, a w zasadzie pierwsza, bo wczesniejsza, tez byla nie zla. Nie ogladalam jej calej ale chodzi mi o to, jak facet i babka naguścy jak ich bozia stworzyla lataja po domu, az ten wyrzuca ja za drzwi. Ta jakby nic wychodzi sobie na klatke schodowa i staje sobie przy poreczy na schodach, zanaszac sie glosnym spiewem.. I nic sobie nie robi z tego ze jest cala gola w miejscu publicznym i nawet cipe jej widac;))

W ogole ten caly film to jest mega lol. Ciekawe pod jakich srodkow wplywem musial byc ktos, kto zatwierdzil go jako dramat:).

ocenił(a) film na 10
kryptonim_zajec

Zgadzam sie z Toba:to jeden z najbardziej pokreconych filmow jakie widzialem.Scena w restauracji-rewelacja. Tematyka przemijania ukazana z duza dawka humoru, ale nie takiego prymitywnego jak w "Rodzinie Adamsow", czy "Ze smiercia jej do twarzy". Na Zone Europa 26 i 28 lutego beda lecialy kolejne filmy Greenawaya, juz sie nie moge doczekac;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones