PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11996}
7,6 21 612
ocen
7,6 10 1 21612
8,2 21
ocen krytyków
Zezowate szczęście
powrót do forum filmu Zezowate szczęście

zdziwienie

ocenił(a) film na 10

Szczerze powiedziawszy bardzo mnie dziwi nieobecnosc zadnych komentarzy a pozatym bardzo niska ocena; moim zdaniem film jest rewelacyjny a o kreacji Kobieli nawet nie wspomne; z czystym serce - 10

macorgan

z mojej strony także 10 - już od pierwszych pięciu minut wiedziałam, że dodam go do ulubionych. ale prawda jest też taka, że ludzie o tym filmie nie wiedzą. mi udało sie go wczoraj obejrzec, ale zaczal sie o 0.30. o takich filmach wspomina sie rzadko. a szkoda, wielka szkoda...

ocenił(a) film na 8
film_webka17

Film jest świetny.Bardzo dobra stara polska komedia. Dlaczego dzisiaj nie powstają tak dobre komedie ?

ocenił(a) film na 9
torgal

Moim zdaniem to raczej dramat, nie komedia.
Tak, czy siak Bogusław Kobiela stworzył niesamowitą kreację. Po prostu mistrzostwo świata!

ocenił(a) film na 10
Corderosa

... tragikomedia...

film_webka17

masz rację, przecież to jeden z najlepszych filmów polskich ever, na mojej liście drugi po Rękopisie znalezionym w Saragossie, szkoda że Munk zginął w tak młodym wieku, bo z jego talentem stworzyłby jeszcze na pewno kilka rewelacyjnych filmów, zresztą kto się uczył od Munka - sam Roman Polański

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones