PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322573}

Zgon na pogrzebie

Death at a Funeral
7,1 73 903
oceny
7,1 10 1 73903
6,4 11
ocen krytyków
Zgon na pogrzebie
powrót do forum filmu Zgon na pogrzebie

chociaż troszkę bardziej wolę wersję amerykańską. Nie wiedziałam jakiejś wielkiej różnicy
pomiędzy humorem angielskim, a amerykańskim, bo dialogi niewiele się różniły. Nawet karzeł ten
sam.

użytkownik usunięty
cumartesi

Jak dla mnie jest wieeeeelka roznica! Amerykanska wersja jest strasznie prostacka! Uwielbiam angielski humor!

użytkownik usunięty
cumartesi

Amerykańskiej wersji nie widziałam, ale brytyjska skradła moje serducho! Kocham brytyjski humor, więc nie dziwota, że mi się ten film spodobał. Doskonały na poprawę humoru.

ocenił(a) film na 8

Jak dotąd oglądałam tylko wersję brytyjską, ale patrząc na komedie produkcji amerykańskiej, nawet nie mam ochoty oglądać wersji z 2010. Uważam, że brytyjska jest genialna, może dla niektórych humor niesmaczny, ale pokazujący jednocześnie tragizm i śmieszność jakie rodzą takie sytuacje. Uwielbiam tego typu humor, a Brytyjczycy robią świetne komedie w takim klimacie ;D

użytkownik usunięty
doris_27

Brytyjski humor jest taki, że albo się go uwielbia albo nie trawi, toteż ma on swoich zwolenników i przeciwników. Dla mnie jest on nieco bardziej wyrafinowany od amerykańskiego, dlatego tak go doceniam.

Co do wersji amerykańskiej, to cały czas się waham czy obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones