PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322573}

Zgon na pogrzebie

Death at a Funeral
7,1 73 905
ocen
7,1 10 1 73905
6,4 11
ocen krytyków
Zgon na pogrzebie
powrót do forum filmu Zgon na pogrzebie

i nie, nie chodzi o to że wolę filmy /emerykańskie/ po prostu tutaj nie zaśmiałem się ani razu, wszędzie widać sztuczne żarty i sztuczne wymuszane na siłę sytuacje, a w wersji z murzynami śmiać się można non stop, ! polecam wersję tego samego filmu ale USA!

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Ciesze sie ze straciles 2 godz i sie wynudziles xD Ja w tym czasie ogladalam swietna komedie i mialam ubaw na maxa :D Ale nie powiem ci co to bylo xD hahahhahahha

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Ale wiesz co ? Proponuje abysmy zostali na kolezenskiej stopie, nizeli mamy sie klucic od nowego roku.

weronikax25

ok, też nie lubię kłÓcić się z osobami, które nie potrafią pisać w ojczystym języku, pozdrawiam...

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Ciesze sie bardzo , zaproponowalam zgode bo zal mi cie . Takze OK :) pozdrawiam.

weronikax25

a mi żal ludzi, którzy nie potrafią pisać w ojczystym języku, więc remis w żałowaniu się nawzajem.....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Mothyff

i takiego języka używa ten który powiedział, że ''nie potrafią pisać w ojczystym języku''

25januszk25

no to szkoda, że nie widziałeś co napisał przedmówca, na szczęście usunięty...

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Wersja amerykańska to tylko remake. Moim skromnym zdaniem nie jest nawet w 1/4 tak śmieszna, jak brytyjski oryginał. Ale rozumiem, czemu Tobie pierwowzór mógł się nie spodobać. Nie wszyscy lubią/rozumieją dość ciężki, bądź co bądź, humor angielski.

hiroki.hime

ja akurat bardzo rozumiem taki humor, a tamte żarty i gagi wyglądały na bardzo drętwe i wymuszone przez co nieśmieszne ani za grosz. Zresztą nie kontroluję swoich wybuchów śmiechu i ich nie planuję i jeśli na jednej wersji tego samego filmu zarechotałem ze 3 razy a na drugiej (usa) płakałem do łez to coś chyba znaczy:)

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Każdy odbiera dany gag inaczej. Ja akurat śmiałam się do łez na wersji brytyjskiej. I wymiana większości obsady na czarnoskórą moim zdaniem nie wprowadza nic nowego do filmu. W moim odczuciu, Amerykanie wręcz zepsuli ten film. Ale, jest to oczywiście moje subiektywne odczucie :)

Mothyff

To świetna komedia.Amerykański remake nawet w 10tej części jej nie dorównuje.Tyle

caecus

bardzo się mylisz, a czemu ? - bo ja z żoną i wielu moich znajomych : w wersji usa - spadaliśmy z kanapy ze śmiechu, w wersji angielskiej - kilka razy mały śmiech, fakty mówią same za siebie.

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Wcale nie taki gniot. Jest zabawny i ciekawy, choć nie tak jak wersja amerykańska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones