PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597232}
4,7 1 844
oceny
4,7 10 1 1844
Zgroza w probówce
powrót do forum filmu Zgroza w probówce

Fabuła filmu jest niezła jak dla mnie, gdyż lubię takie klimaty.Jednym z wielu minusów było to, że oglądając go, czułem się jakbym oglądał jakiś dramat, bo te sceny, które byłyby najlepsze i najbardziej krwawe, to zostały zastąpione płaczą dziewczyną, czy wyrazem twarzy torturowanej osoby...
Drugi minus to logiczność.Na początku tortur widać było, że bali się o swoje genitalia (jak chyba każdy mężczyzna, by się bał), a po tym jak ta cała Tara wylała wrzątek na Tony'ego (dobrze to napisałem?).... po tym Tony wstał, normalnie funkcjonował i nie obchodziło go to, że właśnie na genitalia i całe ciało ogólnie został wylany wrzątek.
Potem zaczęli sobie emm...wybijać barki?Obojczyki? Mniejsza o to, ważne jest to, że potem nadal byli pełni sił.
Do tego zakończenie takie niepełne.Zamiast się zemścić, to sobie wpakował kobietę do bagażnika i pojechał "na wakacje".
Mimo tego, film i tak mi się podobał, no bo liczy się pomysł na fabułę.
PS. Jeżeli przeczytałeś to, a nie obejrzałeś filmu, to tylko i wyłącznie twoja wina.Ostrzegałem spoiler alert'em.

Mtmixer

Na wakacje? Przecież to jasne, że po tym, jak wpakował ją do bagażnika to odpowiednio się nią "zajął", nie trzeba było tego łopatologicznie pokazywać.
Jednak końcówka dziwna, nie zgłosił tego całego zajścia na policję? Nie szukali tej kobiety z kanistrem ani nikogo, kto za tym stoi?... Ogólnie film dosyć ciekawy i krwawy, chwilami bolało mnie razem z nimi...

ocenił(a) film na 6
Mtmixer

Masz rację w całej rozciągłości, dlatego dziwi mnie że dałeś mu 8 ;)

Moim zdaniem 6 i to naciągane.

Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones