PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705248}
6,9 74 865
ocen
6,9 10 1 74865
6,0 26
ocen krytyków
Ziarno prawdy
powrót do forum filmu Ziarno prawdy

Bardzo zaskoczyl mnie film ogladalem go ze zdumieniem ma swoj klimat aktorstwo stoi na wysokim poziomie a postac prokuratora Szlarskiego zapada na dlugo w pamieci.Jezeli chodzi o zakonczenie zaskakujace wiec kawal dobrego kina.

ocenił(a) film na 6
sador1991

Po pierwsze Szacki
Po drugie aktorstwo oprócz Więckiewicza słabe/bardzo słabe. Hamkało, Pieczyński, Walach - tragedia , Trela troche lepiej, ale widywałem go w dużo lepszej aktorskiej formie.
Co do reszty jestem w stanie się zgodzić, jak przymknie się trochę oko i odetnie polskie filmy od porównań z kinem z reszty świata ocena 7/10 wydaje się odpowiednia.

ocenił(a) film na 8
bdk1985

Co ty mowisz Pieczynski zagral swietnie fakt Hamkalo beznadziejnie

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

Taka moja ocena, sprzeczać się o nią nie będę, dla mnie Więckiewicz, długo nic, Trela , długo, długo nic i dopiero reszta. Hamkało gdyby grała tak dobrze jak wygląda byłaby świetną aktorką, niestety zauważyłem, że całe swoje aktorstwo oparła na pokazywaniu ciała.

ocenił(a) film na 8
bdk1985

Hamkalo swoja rola zanizyla film ona nadaje sie do seriali a nie do filmow Disco polo tez mnie irytowala

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Lepszy niz Uwiklanie a teraz juz na DVD

ocenił(a) film na 8
sador1991

Uwielbiam takiego typu filmy a jezeli jeszcze jest na koniec zaskoczenie tym bardziej

ocenił(a) film na 8
zegan333

Musze kupic na DVD

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Ja kupiłem i nie żałuję bo jest to dobre kino trzymające w napięciu które zaskakuję pod koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones