PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837070}

Zielony Rycerz. Green Knight

The Green Knight
6,6 20 638
ocen
6,6 10 1 20638
7,6 40
ocen krytyków
Zielony Rycerz. Green Knight
powrót do forum filmu Zielony Rycerz. Green Knight

ja nie wiem nad czym taki zachwyt jest jeśli chodzi o ten film, dla widoczków?. Film jest nudny i pseudopsychodeliczny. Kilka razy myslalem zeby wyjść z kina w trakcie seansu, a już dawno tak nie miałem. Jeśli spodziewacie sie jakiegoś klimatycznego filmu o średniowieczu, rycerzach to się srogo zawiedziecie. Generalnie koles lata po lesie bez jakiś wiekszych przygód, finał był oczywisty

ocenił(a) film na 7
Kinomaniakwarszawski

Tak to jest gdy się idzie na film myśląc, że jak jest w tytule rycerz to musi być jakieś wielkie widowisko i naparzanka mieczami. Mało tego, trailer wprost mówił, że to nie będzie akcyjniak. Klimat jest znakomity, zupełnie spójny z tym co przedstawia poemat (choć są w samej treści pewne odstępstwa) ale zgaduję, że i tu nie odrobiłeś lekcji. Jak to możliwe, że w dobie internetu wciąż są ludzie którzy idą na awangardowe filmy A24 zupełnie na pałę?

ocenił(a) film na 8
Elizeusz

Nic dodać, nic ująć - popieram kolegę.

Jeżeli autor postu jest takim ignorantem, że brak mu podstawowej wiedzy na temat dzieła z którego ów film czerpie, to nie jest dobrym pomysłem żalić się na forum i opisywać film słowami „koleś lata po lesie bez jakiś większych przygód” - ale to do zniesienia.

Gorzej jeżeli po obejrzeniu takiego obrazu, niecodziennego obrazu odstającego od przeciętnego kina, w stykach i trybach nie zaskoczyło nic, co spowodowałoby chęć poznania przygody bliżej, rozkminy tematu, czy chociaż zwrócenie uwagi na opinie ludzi znających pierwowzór, to już nie ma dla tego Pana ratunku…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones