PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180936}

Ziemia kiedyś nam obiecana

Kumo no Mukō, Yakusoku no Basho
7,4 5 599
ocen
7,4 10 1 5599
Ziemia kiedyś nam obiecana
powrót do forum filmu Ziemia kiedyś nam obiecana

Gdzie to znajdę?

ocenił(a) film na 8

Jak w temacie. Ktoś poniżej już o to pytał, ale ja tego nigdzie nie mogę znaleźć, a na youtube nie ma z polskimi napisami. :( Mógłby ktoś prosze
dać linka? Bo bardzo chciałabym to obejrzeć, ale kurde nigdzie nie ma

Azille799

Odpowiedz jest na wyciągnięcie reki:
- film z TBP
- napisy z animezone

ocenił(a) film na 8
Azille799

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=285767 wersja 1080p

ocenił(a) film na 8
Azille799

Ja polecam stronę "Anime Online PL". Jest tam wiele filmów, jak i seriali. A tu masz link do tego filmu http://anime-odcinki.pl/viewpage.php?page_id=2988

ocenił(a) film na 8
Vidmo87

dzięki :) a to jest po angielsku tak? czy są napisy?

ocenił(a) film na 8
Azille799

Większość z napisami,w oryginalnej wersji językowej (Japoński). Ale niektóre z lektorem, zresztą sama sprawdź :).

ocenił(a) film na 8
Vidmo87

wreszcie, choć po długim czasie obejrzałam. :)
Z początku tak średnio mi się podobał, nie rozumiałam skąd taka wysoka ocena i denerwował mnie sposób narysowania postaci.
Ale z każdą kolejną minutą coraz bardziej się wciągałam i choć nie lubię klimatów sci-fi to ten film bardzo mnie zauroczył. Piękna opowieść o niezwykłej więzi między przyjaciółmi, ale też spełnianiu marzeń czy przekraczaniu barier.... Ale nie tylko. W sumie polecam, ale nie wydaje mi się, żeby był to film dla każdego, jest trudniejszy w odbiorze od np. filmów Miyazakiego i trzeba liczyć się, z tym, że nie jest to szczególnie dynamiczny film, przepełniony akcją itp. i czasami trzeba pogapić się przez parę minut na jadący pociąg i nieruchomych ludzi. :P Ale warto :D

ocenił(a) film na 8
Azille799

Ze swojej strony polecam "Sword Of The Stranger" (Sutorenjia: Mukô hadan), swietna historia, walki a przede wszystkim muzyka. Jedno z moich ulubionych anime ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones