PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528373}

Ziemia van Diemena

Van Diemen's Land
5,7 587
ocen
5,7 10 1 587
Ziemia van Diemena
powrót do forum filmu Ziemia van Diemena

Uff...

ocenił(a) film na 2

Poczułam dużą ulgę gdy ten film się skończył. Mam taką zasadę, żeby każdy film obejrzeć do końca, a w tym wypadku ciężko było;) Dłużyzny, nuda, kompletny brak akcji. Odradzam.

ocenił(a) film na 7
Nessy

trzeba bylo sie troche ,,wkręcić" w film bo klimat mial calkiem fajny, ale rzeczywiscie za malo akcji a koncowka żenada.Szkoda, bo na van diemens land czekalem z pół roku;/

ocenił(a) film na 7
Alexander_Supertramp

fakt,momentami był ciężki do przebrnięcia ale w sumie mnie nie nudził ani chwili, momentami może "dziwił" ale jednak klimat miał niesamowity tj. niesamowicie niepokojący ale potrafił wkręcić 6/10 za zdjęcia,momentami muzykę i ciężki klimat

użytkownik usunięty
Nessy

tak jest to film który można bez wstydu mieścić na jednej półce z "Gruzem 200", klimat bardzo ciężki i na chwilę zostaje to w głowie widza. 7/10 za oryginalny scenariusz.

ocenił(a) film na 6

no filmik niezły , ale mógłbyć lepszy , jeżeli chodzi o "gruz 200" to stawiam go wyżej ,bo mocniej podziałał , te sceny na tym łóżku po prostu masakra , ale ten też jest godny uwagi. Polecam

ocenił(a) film na 9
Nessy

To jest jeden z filmów, które oddziałują klimatem, uczuciami, ustawieniem kamery, tłem, a nie akcją i walką na siekiery. Coś jak fińska "Sauna" (którą polecam jak najbardziej).

ocenił(a) film na 4
Warborn

"Sauna" była super, faktycznie był klimat. Tutaj niestety na pierwszy plan wychodzi straszliwa nuda. Bardzo wymęczył mnie ten film.

ocenił(a) film na 4
Nessy

Jednak wolę 'Zjawę'.

Nessy

Rzeczywiście, trochę za mało pościgów samochodem i za mało strzelaniny.

Nessy

gdy ktos pisze o dluzyznach w takim filmie i na tym portalu to znaczy ze do wielu filmow jeszcze nie dorosl. obys kiedys zmienila swoje zdanie, choc raczej w to watpie. lecz wystawienie oceny 2/10 to czysta bzdura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones