PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691290}

Ziomale ponad lale

Bro's Before Ho's
6,2 130
ocen
6,2 10 1 130

Ziomale ponad lale
powrót do forum filmu Ziomale ponad lale

bo większość humoru opiera się na śmianiu się z osób upośledzonych, psychicznie lub fizycznie. Jeśli któraś z postaci jest w miarę normalna to też wykazuje się daleko posuniętą mizantropią lub innym nieprzystosowaniem społecznym.

To jest celowe przerysowanie jako zabieg dramaturgiczny czy artystyczny. Trzeba po prostu mocno przeskalować swoje oczekiwania i nie brać tego filmu na całkiem poważnie.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

Po prostu nie nastawiajcie się na lekką komedię. To jest film śmieszny ale u niektórych może wywołać wymioty zamiast śmiechu.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Sylwek

A ja akurat lubię taki humor. Wiem, że nie można się śmiać z takich ludzi, ale każdy z nas przynajmniej raz w życiu zaśmiał się na widok osoby chorej psychicznie. Raczej robimy to podświadomie. To tylko głupia komedia, więc nie można jej oglądać z kijem w d...
Twórcy poszli trochę po bandzie i kilka razy są pokazane męskie genitalia, a z drugiej strony (o ile się nie mylę) nie uświadczymy damskich piersi, więc to mi się trochę gryzło. Ogólnie polecam, choć pierwsza połowa była naprawdę dobra to później było już tylko gorzej z małymi wyjątkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones