PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697291}

Zjazd absolwentów

Återträffen
6,6 7 510
ocen
6,6 10 1 7510
6,9 17
ocen krytyków
Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu Zjazd absolwentów

nie podobał mi się ten film, zupełnie nie miał przesłania... ok o prześladowaniu itp., ale bez większego przekazu, nie to co np. nasza klasa, czy sala samobójców... tutaj jest to ewidentnie chora Pani Odell, która nie potrafi dorosnąć, oderwać się od dziecinady i zacząć żyć normalnie jak człowiek, albo pójść na jakąś terapię... to co tu pokazuje to nie rozliczenie się z przeszłością, to raczej zemsta, bycie dziecinnym, nadąsanie bo ty i ty się ze mną nie bawiliście bla bla... nie wiem, ale pierwszy raz po obejrzeniu filmu byłam po stronie "dręczycieli", przecież to były dzieci, dawne czasy, a z nią ewidentnie było i jest coś nie tak...

willemite

noi cały ten film, tylko dlatego bo ją nie zaprosili na zjazd... skoro była anty to po co chciała tam nawet jechać, olałaby to i tyle... serio powinna iść na jakąś terapię, bo sobie kobieta życie popsuje...

ocenił(a) film na 7
willemite

Zawsze boli, gdy pod paznokieć wejdzie drzazga.
Albo gdy zimową nocą się odkryjesz.
Też zastanawiałam się na początku, po co to robi. Dobrze, że obejrzałam film uważnie do końca. Ważne jest, by czasem kogoś potraktować elektrowstrząsami, by nareszcie orzeźwiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones