PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697291}

Zjazd absolwentów

Återträffen
6,6 7 510
ocen
6,6 10 1 7510
6,9 17
ocen krytyków
Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu Zjazd absolwentów

tytuł

ocenił(a) film na 6

Odell jest sama w sobie intrygująca i faktycznie zaciekawia widza. Mimo wszystko nie dałem się wciągnąć w jej film tak, jak tego oczekiwałem. Zwrot akcji jest widzowi znany od początku, ale i tak "rekonstrukcję" ogląda się fajnie. Część druga - "spotkań" jednak nie satysfakcjonuje. Może to kwestia już tego, że artystka musiała "polegać" na prawdziwych ludziach, a może banału, który z tego wszystkiego wynika.

ocenił(a) film na 8
tocomnieinteresuje

Banał to chyba nie jest tutaj najwłaściwsze słowo, bo reżyserka problem porusza moim zadaniem bardzo ważny. Początkowo o drugiej części pomyślałam sobie tak jak Ty - mało satysfakcjonująca, jednak po wyjściu z kina zdałam sobie sprawę, że to nawet nie kwestia tego, że musiała ''polegać'' na prawdziwych ludziach, ale raczej tego, że ci prawdziwi/przeciętni ludzie w obliczu takiej sytuacji zachowaliby się dokładnie tak jak zostało to pokazane na filmie. Uważam, że jest to atut, bo wszystko to wydaje się i jest autentyczne, a nie w jakiś sposób przesadzone, idące w stronę komizmu, więc ostatecznie poczytuję tę drugą część - tak jak i pierwszą - za równie udaną, tylko po prostu na innej płaszczyźnie i ostatecznie - w moim odczuciu - satysfakcjonującą, bo nie pozostawiła żadnego uczucia niedosycenia.

ocenił(a) film na 6
hemlighet

Nawet cieszę się, że masz lepsze zdanie o filmie. Mimo, że oceniam go tak średnio, to nadal uważam za intrygujący w pomyśle i gdzieś mi pozostał w pamięci. Formalnie zaś jest bez zarzutu i liczę, że artystka nadal będzie tworzyć filmy. Po prostu liczyłem na coś więcej, co wyniknie z tej "historii".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones