PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729537}
6,0 14 353
oceny
6,0 10 1 14353
6,1 33
oceny krytyków
Zjednoczone stany miłości
powrót do forum filmu Zjednoczone stany miłości

Obstawiam boże narodzenie 2017.

chatiflatt

A ja 2 albo 4 kwartał 2016 :)

ocenił(a) film na 10
hedlio

W Polsce? Niemożliwe.

ocenił(a) film na 8
chatiflatt

Niby czemu?

ocenił(a) film na 10
invasion

Dlatego, że media od wczoraj informują o ogromnym zainteresowaniu filmem przez międzynarodowych dystrybutorów, którzy podpisują umowy na dystrybucję w różnych krajach. A w takiej sytuacji film nie trafi prędko do kina w PL.

ocenił(a) film na 7
hedlio

We wrześniu premiera.

ocenił(a) film na 7
justykob

skąd taka informacja?

ocenił(a) film na 7
Hardkorze_

Od reżysera, to juz nie jest wiedza tajemna.

chatiflatt

Reżyser coś mówił, że koło wakacji, chyba padł wrzesień, ale nie jestem pewna.

ocenił(a) film na 10
creep_

Film cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród międzynarodowych dystrybutorów, którzy podpisują umowy na dystrybucję w wielu krajach. Zazwyczaj oznacza to, że premiera w Polsce się opózni - producenci muszą najpierw zarobić. Pewnie zamiast września będzie grudzień 2016, na święta.

chatiflatt

Tak czy inaczej na festiwalach na pewno przewinie się przed grudniem.

chatiflatt

nie znam się więc pytam... a jakie to ma znaczenie? skoro cieszy się dużą popularnością i film ma zarabiać pieniądze to czemu nie miałby zarabiać pieniędzy w Polsce? dlaczego polska miałaby być zsunięta na ostatni plan?
z góry dzieki za info

ocenił(a) film na 10
tomasz_ratajczak

Wydaje mi się, że chodzi o zasadę wyłączności. A poza tym im wcześniej dystrybutor wykupi prawa do dystrybucji tym więcej kasy zapłaci producentom.

chatiflatt

Nie sądzę, grudzień nie sprzyja takim filmom, prędzej listopad/ druga połowa października

chatiflatt

Tak , jest osiągalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones