PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 503
oceny
6,8 10 1 33503
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

to chyba takie, żeby go już więcej nie oglądać

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

Prowokacja się nie udała, co? hehe:-)

Immortal_Stasin

Buahahahaha:D Co za durny komentarz:D Co za idiota:D

ocenił(a) film na 3
Immortal_Stasin

No fakt, nie wiadomo o czym...

ocenił(a) film na 1
Immortal_Stasin

Ale co chodzi? Nic się nie dzieje. Męka ale musiałem to obejrzeć. Ok zgadzam się film ma ładne zdjęcia ale chyba w kinie. W wersji DVD jest ZIARNO. Ok oglądałem go dopiero teraz ale na BOGA to 2003 rok, a ja miałem wrażenie że oglądam film z połowy lat 90.

I faktycznie film o niczym, drewniane dialogi jedyny plus to Foremniak w bieliźnie;)

ocenił(a) film na 4
Immortal_Stasin

dokladnie. film o niczym i nikim.
czemu daje 4?
za pewien nastroj tylko.

ocenił(a) film na 1
schiz

i muzyczka była fajna: http://www.youtube.com/watch?v=zAsS1bOukrs

ocenił(a) film na 2
schiz

Zgadza się. Niedługo za obraz o człowieku patrzącym przez 80 minut w jedno miejsce (urozmaicone zmianami perspektywy co 10 minut) będzie się mówiło: wybitny! genialny! idealny w swej prostocie! ujmujący lekkością! A może już tak jest?
...
Przesadzam oczywiście, ale problem jest ważki. Wypełniony pustymi efektami specjalnymi film dysponując kwotą 100 bilionów dolarów może zrobić (prawie) każdy. Ale taki "ambytne" kino jakie (prze)rysowałem u góry może zrobić dosłownie każdy. Żadnym kosztem.

ocenił(a) film na 4
dentryt

zbieral nagrody nie wiem za co.

ocenił(a) film na 6
schiz

No właśnie, za co dostał te 13 nagród?

Gomez_2

Nagrody otrzymał za przedstawione piękno. A z pięknem wiadomo jak jest większość je dostrzega w oklepanych i banalnych formach a tylko nieliczni odnajdują je w zupełnie czymś innym i odmiennym.

ocenił(a) film na 9
Immortal_Stasin

Zupełnie się nie zgadzam ;-) film jest świetny i ma super klimat. Mamy tutaj obraz człowieka inteligentnego, mogącego wiele w życiu osiągnąć, który jednak ma wszystkiego dosyć, zamyka się na świat i wybiera życie w ciszy i spokoju. Z drugiej strony w miejscu, w którym się zaszył żyję obok niego młodzi ludzie bez większych perspektyw i możliwości ale z marzeniami aby coś osiągnąć.
Mamy też rodziców dziewczynki, która uciekła z domu. Ludzi sukcesu, którzy poświecili wszystko dla kariery bagatelizując potrzeby swojego dziecka. Mamy wreszcie dziewczynkę, która żyje w luksusach a woli żyć w nędzy obok zmęczonej życiem osoby, radość sprawiają jej zwykłe na pierwszy rzut oka nudne zajęcia... Widzimy tutaj wybór między stagnacją a działaniem. Każdy jest wolny i sam decyduje. Może latać jak ptak, ale czasem pewne rzeczy go po prostu wiążą. Film zmusza też do refleksji co tak na prawdę jest dla nas w życiu ważne... Film jest genialny i każdy może wyciągnąć z niego coś dla siebie. Nie ma tutaj niczego podanego na tacy, każdy wyciąga z niego coś dla siebie... Takie filmy są najlepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones