PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 500
ocen
6,8 10 1 33500
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

Moim zdaniem nic w tym filmie ciekawego. Obejrzałam do połowy i stwierdziłam, że to strata czasu. Zupełnie nic się nie dzieje, a może właśnie w tym tkwi urok. Osobiście nie polecam...

Viki_6

własnie w tym urok, że nic sięnei dzieje:)

ocenił(a) film na 2
Viki_6

No to może posiedzieć troche w łazience przy zgaszonym świetle? Też niewielki ruch ;)...

użytkownik usunięty
Viki_6

Taki film nie do każdego trafi. Jak widać do ciebie nie trafił. A szkoda, bo to pozycja dosyć ciekawa.

ocenił(a) film na 2

Na szczescie trafiaja do mnie inne, dosc ciekawe pozycje, wiec jeszcze nie wszystko stracone.

użytkownik usunięty
Viki_6

Więc polecam Terminatora. Tu za to się dzieje.

użytkownik usunięty

Tak, w Rambo i Commando tez jest duzo do ogladania. Hmm, jezeli 'dziac sie' to znaczy, ze maja ginac ludzie i co chwila ma cos wybuchac, to rzeczywiscie jedynymi filmami gdzie cos sie dzieje sa filmy akcji i horrory :/. Ale ja tak nie uwazam. Ze sie powtorze - sa inne fimly, ktore do mnie trafily i to wcale nie byl np. Terminato. :|...

użytkownik usunięty

To z Rambo w poscie pisalem ja, Pr0t0n - mam problemy z zalogowaniem sie :/...

Nie wszystkie horrory sa głupie "Inni" podobał mi się baardzo.
Chociaż rambo to profanacja kina.
Jednak ciesze się że istnieje taki podział :P czuję się lepszy że nie fascynuje mnie kinowe gówno nic nie warte.

ocenił(a) film na 9
Viki_6

w takim razie polecam Poranek Kojota" moze on do ciebie trafi, albo E=MC2, to chyba dla ciebie

wilqqu

Lol. Gratulacje. Wszyscy jesteście lepsi i fajniejsi bo "trafia do was" ta "dosyć ciekawa pozycja". Jestem pełen podziwu. Pozdrawiam szerzącą się rzeszę polskich quasi-intelektualistów :)

--
A pozdrawiaialem ja - tępy Pasibrzuch co to filmu nie rozumie chyba :/

użytkownik usunięty
Viki_6

Czytam komentarze i drażni mnie, że jak ktoś odważy się wyrazić krytycznie o jakimś powszechnie szanowanym filmie, od razu poleca się mu "Rambo", "Terminatora" czy inną szmirę. Do mnie też nie trafia "Zmruż oczy", co nie oznacza, że jestem fanem prymitywnych sensacyjnych produkcji czy głupich komedii.

ocenił(a) film na 5

do mnie film też nie trafił i trudno.... nie mówię, że ma być jakaś niesamowita akcja, ale przerywanie w pół rozmowy po to aby pokazać słupek to chyba przesada?? polecam natomiast "Żurek"

Viki_6

No to i ja sie przyznaje ze nie wiem o co tam chodzilo.
Nie powiem, ze nudny, czy ze mi sie nie podobalo. Lubie takie cieple klimaty, lubie pomyslec nad filmem. Postac Jaska urocza.
Ale to co oni zaserwowali w tej kluczowej scenie na mostku, to juz przegiecie ;) Nie na moj intelekt najwyrazniej ;)

ocenił(a) film na 2
martek82

Z 'ciepłych klimatów', to polecam "Prostą historię" czy "Czułe słówka". "Zmruż oczy" na pewno zainteresuje miłośników wpatrywania się godzinami w akwarium. Też to lubię, ale nie półtorej godziny.

Tak tak, polećcie mi znowu Terminatora, Rambo.

Pozdrawiam!

Viki_6

Mimo że jestem nowy w tym towarzystwie które pasjonuje się filmami, to podzielam twoje zdanie na temat tego filmu, nuda taka z niego bije że w czasie trwnia chodziłem do kuchni robić kanapki ( po dwie kromki) i na koniec filmu ne małem bochenka.

krzyzak500

To moze dlatego, ze nie widziales tego w kinie. Film jest niesamowity! Niezwykle malowniczy, a muzyka wspolgra z caloscia i tak na prawde buduje czesc kolorytu. Takie rzeczy mozna dostrzec tylko na duzym ekranie ze wspomaganiem Dolby.

Ja jestem zachwycony i goraco polecam!

artus

Hmm, ja widzialam to w kinie. Milo sie ogladalo. Przynajmniej do pewnego momentu, kiedy to stracilam nadzieje na wychwycenie jakiegokolwiek sensu. Klimat, koloryt - troche za malo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones