PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 500
ocen
6,8 10 1 33500
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

oczywiście ludziskom znudzonym polskimi komedyjkami, amerykańskimi łubudubu 'zmruż oczy' przypadnie do gustu, ale nie komuś kto nie ekscytuje się byle 'eXistenz' czy 'butterfly effect'. ludziska wychowane na kinie z innej epoki (na myśli mam Felliniego, Bergmana - i reszte ekipy, nową falę francuską, polskie kino z lat '50 i '60) na 'zmruż oczy' sie nudzą, zasypiają.

RAdek_24

w takim razie dobranoc i śpij kamiennym snem może sam/a coś lepszego wyśnisz ale będzie tylko jeden widz.

ocenił(a) film na 1
RAdek_24

Otóż to, otóż to!
Panuje wszak moda na "kino offowe" (czytaj: kolega ma kamerę, więc trzeba "coś zrobić"), więc i profesjonaliści kręcą filmy, w których pustkę myślową maskuje się pseudointelktualnymi chwytami, które mają w zamyśle udawać bezdenne głębie myślowe.
W tym wypadku wyszła jedynie bezdenna szmira.
Cóż - nie wystarczy wzdychać i przewracać oczami, żeby być intelektualistą.
Dłużyzny, zwyczajna nuda i brak pomysłu na akcję nie czynią z twórców drugich Fellinich, Antonionich albo Godardów.

Z takiego kina wyśmienicie wyśmiewają się twórcy "Polisz kicz project".
"Stary, ale ja nie umiem filmować ... W życiu nie miałem kamery w ręku ..."
"To nawet lepiej! Ludzie pomyślą, że to takie, wiesz ... głębokie, intelektualne. Im mniej umiesz, tym lepiej"

ocenił(a) film na 5
fender31

Owszem owszem. Zmiażdżyło mnie wręcz to nic wynikające z filmu. Chociaż ostatnie 5minut całkiem mi sie podobało. Reszta...nuda. Nawet świetny aktor niczego nie nadrobił bo nie miał jak. Nie miał czego zagrac:/ I ciesze się że nie jestem inteligentna i nie napiszę nic mądrzejszego niż powyżej na temat tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones