PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106195}

Zmysły duszy

Yee Do Hung Gaan
5,5 282
oceny
5,5 10 1 282
Zmysły duszy
powrót do forum filmu Zmysły duszy

Dla mnie ten film wręcz przeciwnie jest nudny w większości i mało wciągający .Historia może i ciekawa ale jakoś akcja taka mało interesująca .Koniec jedynie jako taki był ale też taki bardziej zabawny niż straszny .Co do duchów coś tam było na początku jednak potem było jakieś romansowanie .To było jakieś w połowie romansidło pacjentki ze swoim lekarzem .Można powiedzieć że potem się odmieniło i okazało się że to ten psychiatra miał problem .Co do tej co go dręczyła to charakteryzacja się im nie udała .Tak to spodziewałem się innego zakończenia ,myślałem że będzie bardziej tragicznie .No ale cóż nie każdy film musi być w całości dobry a ten nie był na pewno .Tak więc ja się tutaj rozczarowałem może i był mądry w dialogach ale nie było tutaj emocji .Jeśli to ma być horror to mogli pociągnąć jakiś wątek duchów przez cały film a nie tylko jakieś gadanie przez większość .Co do zakończenia to naprawde moge stwierdzić, że było odwalone tak że już mogli w ogóle nie dawać tego, i by było dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones