PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006925}

Znajomi nieznajomi

Perfect Strangers
6,1 1 523
oceny
6,1 10 1 1523
Znajomi nieznajomi
powrót do forum filmu Znajomi nieznajomi

Ucieszyłem sie widzac w polecanych na Netflix nowy film arabski bo tej nachalnej propagandy lgtbqwerty+ i promowania homoseksualizmu wśród młodzieży nie da sie juz ogladac a jest praktycznie w kazdym nowym tytule. Kino azjatyckie a tym bardziej arabskie jest zasadniczo wolne od tej grandy... do teraz... Serio - ręce mi opadly jak sie okazalo, ze jeden z bohaterow jest homo.... przez moment bylo jeszcze OK, kiedy towarzystwo celnie stwierdzilo, ze jest chory. Ale tylko chwilowo bo konluzja byla iscie Netflixowa i zachodnia. Biedny gej czyli ofiara - głowy cel lgtbqwerty+ i neomarksizmu - podział, kiedyś był klasowy, teraz jest mniejszościowy..)
Ja oczywiście zdaje sobie sprawę, ze to kwestia Netflixa i od dłuższego czasu wszystko produkcje ktore robi a właściwie zleca produkcje czy kupuje muszą mieć obowiązkowo ten bełkot w scenariuszu ale miałem nadzieje, ze przynajmniej tamten region będzie od tego wolny.

dewille

wylacz internet, radio, tv, platformy i bedziesz wkoncu wolny od LGBT :)

petterxyz1990

Gdybyś obejrzał oryginalną wersję tego filmu sprzed lat, sprzed epoki Netflixa to byś wiedział,że tam był również wpleciony wątek homoseksualizmu u jednego z bohaterów.. A tak to tylko się kompromitujesz tymi pseudo prawicowymi wypocinami..

jaca9

szkoda, ze nie zrozumiales mojego komentarza. wiec to ty sie teraz kompromitujesz. moze jeszcze raz przeczytaj, POMYSL i odpisz cos sensownego. przy drodze netflix zostal zalozony w 1997 a oryginalna wersja filmu 2016..........

ocenił(a) film na 8
petterxyz1990

Śmiem twierdzić, że kolega jaca9 po prostu nacisnął "odpowiedz" nie pod tym postem, co chciał i w rzeczywistości to wcale nie jest odpowiedź do Twojego komentarza, tylko do tego wyżej.

Bemowiak

oby :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones