PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006925}

Znajomi nieznajomi

Perfect Strangers
6,1 1 522
oceny
6,1 10 1 1522
Znajomi nieznajomi
powrót do forum filmu Znajomi nieznajomi

Kopia, która powtarza schemat z włoskiego oryginału. Twórcy mogli trochę ją zmodyfikować, aby dodać świeżości, potraktować oryginał jako inspiracje. Oglądałem też polską kopie ("(Nie)znajomi"), ale jednak do włoskiej mam największy sentyment.

ocenił(a) film na 5
tomson91

Zgadzam się mnie też z trzech wersji obejrzanych najlepiej podobała się włoska,może wpływ miało to że ją pierwszą widziałem.

KAROLsas

Praktycznie nic nie jest zmienione, Oglądając ten film wiedziałam jakie będą nastepne sceny, od samego początku wszystko jest identyczne tylko aktorzy inni...

Kinomanka5m

Dlaczego ten film kończy się tak, że wszyscy się rozjeżdżają, jak gdyby się nic nie stało? Nie oglądałam innych podobnych tytułów i może czegoś nie wyłapałam. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?

Kinomanka5m

Dlaczego ten film kończy się tak, że wszyscy się rozjeżdżają, jak gdyby się nic nie stało? Nie oglądałam innych podobnych tytułów i może czegoś nie wyłapałam. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić

Karolina_Skrocka

Miało to związek z tym zaćmieniem księżyca. Że była ta niby magia i to co się stało w środku domu poszło jakby w niepamięć i po kolacji, gdy księżyc już wrócił do normalności, jak gdyby nic się nie stało i nikt nie poznał niczyjej tajemnicy.

Kinomanka5m

Dzięki za odpowiedź! :)

Karolina_Skrocka

Proszę bardzo :)

ocenił(a) film na 8
tomson91

Właśnie na tym polega myk: każdy kraj robi swoją wersję opowieści. Niektóre mają zmienioną lekko fabułę (no może poza hinduską, która jest już całkowicie odjechana).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones