PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 126
ocen
6,3 10 1 180126
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Dla mnie rewelacja, a sposób filmowania i muzyka to mistrzostwo świata.

ocenił(a) film na 2
sendspam

Na żadnym innym filmie o kosmitach tak się nie śmiałem.
Ze schematów postaci (gł, bohater - Pastor, Który Stracił Wiarę), Twarda Pani Policjant z Małego Miasteczka, Obłąkana Dziewczynka) i ich kretyńskich poczynań.
Nawet ze dwa razy obejrzałem, ścierwo, jakich mało.

ocenił(a) film na 1
wiesiek_madrala

Ja się nie śmiałem. Popadłem w zadumę. Zastanawiałem się, czy to jest k**** żart, czy mnie ktoś wkręca?! Bo niemożliwe, aby inni brali to na serio! Przecież takie historie wymyśla się w przedszkolu!

ocenił(a) film na 9
sendspam

Miałem podobnie. Obejrzałem ten film już 10 razy jak nie więcej. Przy pierwszych oglądaniach tak się bałem, że zacząłem czytać informacje o Ufo itp. Parę nocy z głowy. Obecnie wracam do niego z przyjemnością i podziwem dla zbudowanego klimatu.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

mam to samo :-)

ocenił(a) film na 10
sendspam

zgadzam się, gdy widziałem ten film po raz pierwszy miałem jakieś 14 lat a srałem pod siebie...

ocenił(a) film na 7
nillvo

Ja właśnie obejrzałem ten film i tylko w paru momentach się trochę bałem, a mam 11 lat.:)

ocenił(a) film na 10
filmor3000

Czasy się kolego zmieniły. Teraz osoby w Twoim wieku bez wzdrygnięcia oglądają oryginalnego Omena. W czasach gdy Internet dopiero pojawiał się w domach, a "Filmy Online" nie miały jeszcze racji bytu - tylko biegało się na giełdy elektroniczne by za 20 zł kupić jeden film - inaczej byś śpiewał ! :)

ocenił(a) film na 8
nillvo

Tak a teraz milion okienek pootwieranych,przeczytane wszystkie spoilery,międzyczasie się pyka na mesengerze

pawel997402

Ja tam nie wiem. Jak autor się aż tak bardzo na Znakach bał to zapewne przestraszają go także kanapki McNugets, jajka gotowane na twardo i szyszki w lesie.

ocenił(a) film na 4
Jasir_Karim

hahhahahaa

ocenił(a) film na 5
pawel997402

O, to to!

ocenił(a) film na 8
nillvo

Ja miałem podobnie w tym filmie a także w filmie "co kryje prawda" niby nie horror a dupę trzęsło,co prawda oglądałem obydwa te filmy mając 12-14 lat ale klimat trzeba przyznać fantastyczny

ocenił(a) film na 10
sendspam

ja moze nie sie balem ale film trzyma w napieciu

ocenił(a) film na 9
sendspam

zgadzam sie film jest po prostu swietny :)

ocenił(a) film na 10
sendspam

jeśli chodzi o filmy o kosmitach które są naprawdę straszące, to oprócz znaków bałem się jeszcze http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopie%C5%84-2009-482468

ocenił(a) film na 9
nillvo

O tak, znakomicie straszący film!

ocenił(a) film na 8
sendspam

właśnie skończyłam oglądać.
kurde nie zasnę -.-

ocenił(a) film na 8
sendspam

Więc nie jestem jedyna. Uważam, że niektóre horrory, w sposobie budowania napięcia, temu filmowi nie dorastają do pięt.

ocenił(a) film na 5
sendspam

Film nieźle buduje atmosferę i trzyma w napięciu, dopóki na jaw nie wychodzi debilizm przybyszów z kosmosu - i zamiast całkiem przyzwoitego 7/10 maksymalnie mogę wystawić 5/10.

ocenił(a) film na 7
Halun79

Przecież to nie jest film o kosmitach

ocenił(a) film na 4
twoHeadedMonkey

A o czym?

sendspam

Pamiętam jak oglądałam go po raz pierwszy - naprawdę się bałam. Ten klimat,muzyka,gra aktorska to po prostu majstersztyk! Wczoraj znowu oglądałam i ponownie trzymał w napięciu. Świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones