PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32768}

Znamy tę piosenkę

On connait la chanson
6,8 241
ocen
6,8 10 1 241
6,7 3
oceny krytyków
Znamy tę piosenkę
powrót do forum filmu Znamy tę piosenkę

Wielki żal, że film nie został wydany w Polsce. Można się przy nim rozerwać - co niekoniecznie da się powiedzieć o Gustach i guścikach (patrzę oczywiście pod kątem scenarzystów). Z utęsknieniem czekam na polską edycję - może kiedyś będzie dane mi zaznać to szczęście.
Film o tym jak życie może być piosenką i o tym jak można kochać muzykę. Esencja francuskiego kina, klimatu który trudno podrobić a nawet trudno zdefiniować. Gorąco polecam jeśli ktoś będzie miał okazję - film co najmniej warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
powietrze

wydany nie został... ale pokazywała go już tv publiczna, kilka lat temu

ocenił(a) film na 10
Pan_Li

Film będzie też pokazywany podczas tegorocznej edycji Off Camery w Krakowie. Chyba w sekcji Nadrabianie zaleglosci... Polecam, bo na duzym ekranie wypada znacznie lepiej!

fortyshadesofblue

tak, tak! np. w niedzielę o 19 w Baranach! :)

użytkownik usunięty
powietrze

Potwierdzam, film fantastyczny. W ogóle bardzo ciekawy ten nowy Resnais, Pas sur le bouche też doskonałe.
A pomysł, wokół którego ulepiono ten film, jest tak uroczy, że naprawdę ciężko się nie zauroczyć :)
No i ta boska Azéma, uwielbiam ją i jej grę :)

ocenił(a) film na 8
powietrze

Mnie "Gusta i guściki" podobał się jednak dużo bardziej, oczarował mnie bez reszty. "Znamy tę piosenkę" oczaruje przede wszystkim tych, którzy... znają te piosenki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones