PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791861}

Zniewaga

L'insulte
7,1 2 036
ocen
7,1 10 1 2036
5,8 4
oceny krytyków
Zniewaga
powrót do forum filmu Zniewaga

Fabuła, zwłaszcza na tak ważny temat, wszak w tamtym rejonie świata ludzie giną z błahszych powodów, powinna być dobrze skonstruowana i przemyślana. Tutaj zaś wiele rzeczy "idzie" na siłę. Mało wiarygodna historia i do bólu poprawna politycznie - proszę sobie wyobrazić ten film, ale z odwróconymi stronami.
Kto zna historię Libanu i jego dzień dzisiejszy, będzie zirytowany.

ocenił(a) film na 4
jah1_filmweb

Mądry wpis.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Obejrzałem, ale zirytowany nie jestem. Może Panowie mi napiszą, dlaczego powinienem. Za dobrze historii tego kraju nie znam, ani jego obecnych realiów (nigdy tam nie byłem) – mam jedynie ogólny zarys. Potraktowałem ten film jako opowieść o dwóch facetach, którzy pomimo swoich racji, w obliczu medialnego i politycznego obłędu, ostatecznie idą po rozum do głowy, załatwiają sprawę między sobą i chociaż ręki sobie nie podają (to byłoby dopiero klęska), to jednak zaczynają się lepiej rozumieć i szanować. Wygląda na to, że w przyszłości się nie pozabijają. Czy właśnie nie o to chodzi? Zrozumieć się i uszanować na tyle, żeby się nie pozabijać? To chyba jeden z zaledwie dwóch możliwych sposobów na osiągnięcie pokoju w tym regionie - drugim jest całkowita eksterminacja przeciwników, ale przy takich podziałach, jakie tam teraz są, to po wszystkim chyba niewielu pozostało by przy życiu…

ocenił(a) film na 10
jah1_filmweb

Nieuczciwy, to jest Twój wpis i insynuacje "co by było gdyby". Historia jest pokazana taka, a Ty zmieniasz sobie scenariusz i odwracasz jakieś role i sytuacje.

ocenił(a) film na 8
berni_

To nawet nie jest nieuczciwe tylko jest prawicową wklejką :)

jah1_filmweb

znam historie libanu i nie jestem zirytowana. starsznie glupi ten twoj komentarz. a film bardzo dobry. bardzo potrebny.

ocenił(a) film na 8
ner

Komentarz antyislamskiego prawicowca,który starał się bardzo ukryć kim jest ;)

ocenił(a) film na 8
jah1_filmweb

Wy rasistowscy prawicowcy udający obiektywizm i wiedzę,by ukryć,że jesteście rasistowskimi prawicowcami ciągle byście odwracali strony konfliktu,w filmach,które się
wam inie podobają.Jak biali biją w filmie czarnoskórego,to też twierdzicie,że film jest poprawny politycznie,bo co by to było,jakby ktoś nakręcił film o tym jak czarnoskórzy bija białego.Dajcie sobie spokój z tymi pastami typu kopiuj/wklej,bo mało kogo oszukacie co do tego kim jesteście i jakie macie poglądy ;)

Matt_King

Za dużo TVN u :)

ocenił(a) film na 8
Kaczor_Donald_3

Nie oglądam.To jest TV dla liberałów ja jestem lewakiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones