PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30719}

Znikający punkt

Vanishing Point
7,5 17 382
oceny
7,5 10 1 17382
6,6 7
ocen krytyków
Znikający punkt
powrót do forum filmu Znikający punkt
ocenił(a) film na 6

Oglądając go o tym samym pomyślałem. Fakt, film bardzo naciągany, ale fajnie się go oglądało. 6/10

ocenił(a) film na 10
lew890

nie zauważyliście jak szaleńczo jeździł? chłopak i tak by to ominął... z resztą - jak sami zaznaczyli, to co zrobił to właściwie małe wykroczenia - nieostrożna jazda i ucieczka przez policją... więc co tak ostro mieliby go karać?

ocenił(a) film na 10

HEHEHE jaką jezdnię to pustynia była:)Więc jak mogli go zatrzymać???

ocenił(a) film na 8

Nie można na twoje pytanie odpowiedzieć jednoznacznie można tylko wysnuć kilka hipotez ale czy to ma sens nie wydaje mi się . W hollywood filmy są często absurdalne i często brak w nich logiki ale taki już tam się robi i nikt nic na to nie poradzi .

ocenił(a) film na 7
Banito-20

Jacy wy wszyscy głupi, jeez, wiecie co to film a co to realia życiowe, jakby go chcieli tak szybko złapac to by przeciez kur** by sie nie nazywał film do cholery jasnej, jak wy dzieci neo potraficie człowieka wkurzać.
PS:Znam też innych idiotów podobnych do was którzy się czepiają terminatora 2, a konkretnie tego kolesia co się zamieniał w płynny metal, no i ci kolesie się pytali czy coś takiego było by naprawdę możliwe, no litości.

ocenił(a) film na 8
adamwis25

Nie masz z pewnością mnie na myśli

Pytanie czy w 1970 roku były już kolczatki ?

ocenił(a) film na 7
Jordan66

Właśnie o tym samym pomyślałam czytając ten komentarz to były lata 70dziesiąte ...

ocenił(a) film na 8

ogolnie mogl zawsze jechac poboczem, nawet gdyby byly kolczatki on by je omina zapewne... mogli go rownie dobrze zestrzelic czyz nie?

SprutyPapek

Nie był przestępcą. Dopuścił się jedynie kilku wykroczeń, a to za mało, żeby zastosować takie metody. To jest USA, tam prawo jest inne niż u nas.

co nie? jakby położyli kolczatkę to kowalski by przeżył i happy end by był a to reżyser nie pomyślał i wszystko musiało skończyć się źle :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones