PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 302
oceny
7,2 10 1 219302
7,4 37
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

Płynie

ocenił(a) film na 7

Film dobry i ciekawy. Przede wszystkim nie nudzi. Lata 70-te dodają do całości klimatu.

Natalis_Elisabeth6002

Zodiak mordował w 1969 więc widocznie albo Ty źle odczytałaś film (co świadczy, że Fincher źle oddał epokę) albo Fincher nie wiedział, że 69 to nie lata 70-te. A może Ty po prostu nie wiesz jak wyglądały lata 70-te - wtedy rehabilituję Finchera.
Kiedy się urodziłaś? I byłaś może kiedyś w juesej.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Albo film nie dzieje się w całości w 1969 roku a w dużej mierze w latach 70-tych a ostatnią scenę ma w bodajże latach 80-tych. Wtedy to kwestia dokładnego oglądania filmu. Lata 70-te w USA wyglądały chyba inaczej niż w PRL-u. Bez uszczypliwych docinek osobistych.

Natalis_Elisabeth6002

Zwracam honor i przeprasza. Mój błąd wynikał z tego, że po prostu filmu nie oglądałem.
Ja nie urodziłem się latach 70-tych tylko na początku 80-tych. Nie dorastałem w mieście. Nie byłem nigdy w juesej.
A i jeszcze jedno: ,,inaczej" nie znaczy gorzej. To kwestia upodobań.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Na przyszłość, radzę oglądać film zanim zaczniesz komentować.
W małych aglomeracjach za czasów PRL-u z pewnością życie było inne niż w miastach.
I kwestia znajomości ustrojów politycznych. Ale to inny temat.

Natalis_Elisabeth6002

Masz rację - zanim skomentuję powinienem obejrzeć.
Życie w małych aglomeracjach (cokolwiek to jest) zawsze jest inne niż w miastach.
,,I kwestia znajomości ustrojów politycznych" - ale ja znam ustroje polityczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones