PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 289
ocen
7,2 10 1 219289
7,4 37
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

Strasznie chciałam przeczytać książke Zodiak niestety dziennikarski styl książki był tak
okropny że po dwóch kartkach zrezygnowałam. Zdecydowałam się obejrzeć film, bo
myślałam że mimo, że na podstawie książki to jednak fajnie go zaakcentują, bedzie trzymał
w napięciu ale zawiodłam się. Film jest nudny, wogóle nie trzyma w napięciu. A to, że jest
długi to kolejny jego minus :P bo przecież takie nudy można było pokazać w owiele krótszym
czasie :P 5/10 z mojej strony nic wiecej nie wyciągne :P

użytkownik usunięty
tryginiatram_15

fakt dlugi ale moim zdaniem jest ok bo jest taki wlasnie zagadkowy i no wciagnal mnie bo na podstawie prawdziwych zdarzen ;)

ocenił(a) film na 8
tryginiatram_15

Film wciąga i mnie bynajmniej nie nudził i mimo, że zacząłem oglądać o 23, a dzięki niezastąpionym reklamom Tvn-u film trwał ponad 3 godziny, to nudnym bym go nie nazwał.

ocenił(a) film na 6
bratfranciszek

Ja lubię filmy w tym klimacie, ale ten po prostu nie wciągał:(

ocenił(a) film na 10
Tosia_5

wciągał, wystarczyło dotrwać do końca ;) 10/10

ocenił(a) film na 8
pingwin28

A co to ma wspólnego? :D

ocenił(a) film na 8
Tosia_5

Bywa, ja w każdym razie proponuje może jeszcze kiedyś 2 podejście, bo myślę, że "zodiak" jest tego warty

ocenił(a) film na 8
tryginiatram_15

fabuła jest wciągająca nie można się oderwać

ocenił(a) film na 5
tryginiatram_15

Mimo, że uwielbiam dwóch aktorów z tegoż filmu, recenzje zapowiadały się obiecująco, i bardzo lubię thrillery, to również zasnęłam. Na początku było ciekawie, ale morderstw coś mało, oni tak długo się namyśliwali... Przez chwilę trzymał mnie w napięciu, kiedy doszło do mordestwa małżeństwa nad jeziorem, a potem kiedy rysownik dotarł do prawdziwego rysownika plakatów. I tyle. Nie rozumiełam, czemu młodzi nie odjechali. Moim zdaniem też za bardzo przeciągany film, liczyłam na ciekawy wieczór, a teraz uznaję go za zmarnowany.

ocenił(a) film na 4
thasma

Mam podobne odczucia, z tą różnicą, że udało mi się nie zasnąć. Film niestety mnie nie wciągnął. Trochęe za długi, napięcie tylko od "zapraszam do piwnicy" do momentu, gdy koleś wybiega z domu. Fajna była postać grana przez Roberta Downeya Jr. :)

ocenił(a) film na 6
chotana

Ja też dotrwałam do końca i z każdym kwadransem było coraz gorzej. W sumie chyba tylko jedyna scena była świetna- w piwnicy:) Ps. Tak miło się złożyło, że czterech aktorów, których bardzo lubię zagrało w jednym filmie:)

ocenił(a) film na 8
Tosia_5

Kobiecy troll #3!

ocenił(a) film na 5
chotana

RDJ mnie rozbroił. Te jego pozy i nóżka na nóżkę. Ale jak to się stało, że skończył na barce - nie wiem, bo usnęłam, heh.

ocenił(a) film na 8
thasma

Kobiecy troll #4! BRAVO TEGO JESZCZE NIE BYŁO, NO PO PROSTU JOHN MALKOVICH W TRANSFORMERSACH!!!!

ocenił(a) film na 5
KiziorEx

już się tak nie ekscytuj.

ocenił(a) film na 8
thasma

Jak ktoś ocenia Ojca Mateusza na 8idaje serducho to jak najbardziej jest czym się ekscytować !! ;D

ocenił(a) film na 5
KiziorEx

Jeżeli myślisz, że RDJ mi się podobał, to się mylisz. A wspomniany serial lubię za inne rzeczy, jednakze nie dałam mu ani 10/10, a to czy się daje serducho to już kwestia zupełnie inna. Ocena a serducho to dwie różne rzeczy. Poza tym - Ojciec Mateusz jest krótki i treściwy. I nie ma pozerów. Dziękuję.

ocenił(a) film na 8
chotana

Kobiecy troll #2!

ocenił(a) film na 8
thasma

thasma: młodzi z początku filmu nie odjechali, bo Darlen wiedziała, kim jest kierowca czarnego auta i nie miała pojęcia, że skończy się to tak tragicznie... ;)

ocenił(a) film na 5
agula_131

no dobra, wiem, ale i tak nie była z tego zadowolona. Siedziała i czekała z założonymi rękoma. Ale dziękuję :)

Tak samo nie kumam czemu wcześniej nie pokazano temu chłopakowi, który przeżył, zdjęć podejrzanych do okazania, tylko dopiero na końcu filmu. Swoją drogą jestem ciekawa, w jakim stopniu fabuła filmu zgadzała się z faktami.

ocenił(a) film na 8
thasma

Też mnie to rozwaliło, że ściągnęli go dopiero po 22 latach.. Albo rzeczywiście nawiał i zapadł się pod ziemię, albo beznadziejnie prowadzono śledztwo... Ogólnie sporo zagadek w tym filmie i nie wiadomo, na ile można wierzyć w tą historię :)

ocenił(a) film na 8
agula_131

No właśnie mówili, że im się zapadł pod ziemię i nie można go było znaleźć. Pamietajmy, że akcja dzieje się z 40 lat temu!

ocenił(a) film na 8
tryginiatram_15

O fajnie, kobiecy troll, to nie zdarza się zbyt często! Jak dla mnie film naprawdę różny, po jednym względem ciekawy i niezbyt mainsreamline'owo nakręcony, równocześnie całkowicie zatracający swój pierwiastek prawdopodobieństwa. W końcu to w stanach dzieje się akcja i tamtejsze realia mogę z czystym sumieniem uznać za nietrafiające do mnie wcale. Wszystko jest odrealnione, i morderstwa i morderca i sama praca policjantów i dziennikarzy. No cóż, film dostaje ode mnie 8 za montaż, scenariusz, i grę aktorską, niestety strachu choć powinien nie wzbudza wcale, a szkoda. Może jakbym mieszkał w Amełyce...

ocenił(a) film na 5
KiziorEx

- . -

ocenił(a) film na 8
KiziorEx

To był kryminał, nie thriller czy horror, nie miał wzbudzać strachu tylko pogimnastykować szare komórki. W strachu się kiepsko gimnastykują.:P

tryginiatram_15

również zasnąłem. do którejś tam reklamy wytrzymałem, w końcu nie dałem rady. niby aktorzy spoko, ale fabuła nie wciągnęła mnie ani trochę

ocenił(a) film na 4
tryginiatram_15

Początek filmu zapowiadał się ciekawie - morderstwo z premedytacją. Potem film się dłużył i gdyby nie Jake Gyllenhaal nie obejrzałabym tego do końca :) Nie kojarzyłam nazwisk co do osób, może dlatego, że film był puszczany późno... Ocena: 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones