PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680522}
5,6 989
ocen
5,6 10 1 989
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

Rzuciłem krzesło o ściane jak się dowiedziałem o obsadzie tego - SERIALU- i ONI niby mają zastąpić aktorów z kinowej wersij zombielanda ???!!! Ja darłe się ze szczęścia że będzie serial a tu nagle całkiem inni aktorzy oni nawet nie doruwnują prawdziwym aktorom z PRAWDZIWEGO ZOMBIELANDA , wogóle nie pasują do tych ról

dagon1911

same ;__;

dagon1911

Oglądał to już ktoś? Myślicie, że warto?

ocenił(a) film na 1
tomyleejones

Obejrzałem, albo raczej przebrnąłem. I właściwie po wszystkim nie byłem pewien, co właściwie obejrzałem. Rozśmieszyła mnie aż jedna scena, żaden z aktorów nie mi się nie spodobał, wszyscy grają, jakby to był jakiś tandetny amerykański sitcom, zresztą w takich nawet żarty mają lepszy poziom. Generalnie flaki z olejem, do tego odcinek praktycznie jest o niczym. Nie ma praktycznie żadnego sensu, bohaterowie idą gdzieś przed siebie sami nie wiedząc, po co. Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE, nie chce więcej niczego podobnego. Nie dziwie się, że nie przeszło.

dagon1911

Szkoda ze nie ma zombieland 2 :(((. Tylko jakieś góffffno z nie wiadomo jakimi aktorami .

Atar007

Dwójka będzie w 2014 roku :)

frank_easy

Nie wiem gdzie to wyczytałeś , bo 2 ma nie powstać jak na razie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones