PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730305}

Zombikalipsa

Apocalypse L.A.
3,1 399
ocen
3,1 10 1 399

Zombikalipsa
powrót do forum filmu Zombikalipsa

Początek sugerował coś wartego oceny na poziomie nawet 5, potem był lot w dół, do słabej 2.
Mimo standardu - zakrapiana impreza, a rano pobudka w świecie zombi, mogło być ciekawie, gdyby nie efekty, a właściwie ich brak.
Cała katastrofa jest ilustrowana efektami specjalnymi w formie dźwięku syren niewidocznych wozów straży pożarnej i policji, a także śmigłowców i myśliwców.
Do tego bohaterowie idioci - padający jak muchy w konfrontacji z zombiakami z całego Los Angeles - czyli łącznie zjawiających się około 10-15 zombi na cały film... :P
Szkoda czasu.

Montago

Oj aż taki pasztet wyemitował TVN7 ;)

ocenił(a) film na 2
buterfly

Tak, kicha godna Puls/Puls2.
Jakby kręcone za parę dolców, a scenariusz i tak dążył do jak najszybszego zabicia bohaterów, żeby obniżyć i tak ten marny budżet P

Montago

Oj to dobrze że nie natrafiłem, bo zdarza mi się oglądać jeszcze TVN7 ;)

buterfly

Akurat dzisiaj na TVN7 będzie lecieć, ale pod tytułem "Apocalypse L.A."... ciekawi mnie jednak ta różnica w tytule filmu.

Projektant

No właśnie nie pod Apocalypse L.A, tylko Zombikalipsa. Sam teraz ledwo znalazłem tutaj ten film.

Raskal

No tak. Na stronie TVN7 jest zombiekalipsa, ale na stronie Filmwebu (tej z programem) jest właśnie Apocalypse L.A. Rzeczywiście, to wprowadza w błąd. Nie zauważyłem tej rozbieżności wcześniej.

Projektant

Chyba sobie jednak odpuście ;)

Montago

Na temat 'zombie' nakręcono już wiele filmów po co robić takiego gniota nic nie wnoszącego!

Montago

Jak Dobrze mieć filmweb i komentarze - przynajmniej 1.5h zaoszczędzone życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones