PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564527}

Zoolander No. 2

Zoolander 2
4,8 15 673
oceny
4,8 10 1 15673
3,8 6
ocen krytyków
Zoolander No. 2
powrót do forum filmu Zoolander No. 2

Ocena

ocenił(a) film na 6

Czemu jeszcze nie można oceniać? Widziałam wczoraj w kinie w Helsinkach..

celloz1

A ja w Las Vegas... jestem oburzony brakiem pola do oceny! Holy cow!

ocenił(a) film na 6
hitman4334

sasasasasa, zasyczał

celloz1

A ja widziałem go dawno temu w Ułan Bator...

ocenił(a) film na 7
celloz1

Odpowiem, choć pewnie już wiesz - bo polska premiera jest dzisiaj, a to mimo wszystko polski portal.

ocenił(a) film na 6
double_w

Dziękuję, faktycznie, rozumiem już teraz, szczególnie na przyszłość. Z tego co widzę po odpowiedziach, nie zostało zauważone że mój post nie był w tonie nienawiści, szpanu czy też jakimkolwiek innym który mógłby sprowokować lawinę hejtu który dostałam. No cóż.. serdecznie pozdrawiam @double_w i dziękuję!

ocenił(a) film na 4
celloz1

WOOOOOOOW! W helsinkach, oooo jaaaaaa pierdzielę! Patrzcie ludziska, on to widział! W helsinkach! Helsinki to taki stan w u es a. Wiem bo mi sąsiadka opowiadała. Tam się uprawia orzeszki ziemne i popkorn.

ocenił(a) film na 6
Brehen

musiał, po prostu muuuuusiał!!!!

ocenił(a) film na 4
celloz1

Musiał to od tyłu "ła i sum"! Sum to taka ryba, ale jej nie ma w helsinkach. W helsinkach są muzułmanie. Muzułmanie to rdzenni mieszkańcy Finlandii.

ocenił(a) film na 3
Brehen

Zazdrościsz?? O co ci chodzi. Dziewczyna nikogo nie obraża, napisała, że film obejrzała i chciała ocenić. Guzik ci do tego gdzie! I już czara goryczy wylana....

ocenił(a) film na 4
Fenus

Dobrze proszę pana, ale tylko w helsinkach!

ocenił(a) film na 3
Brehen

Często tu czytam o "polaczkowatości", no i...trafiłam na post takiego! Serio- nie trolluj, bo nikt tego nie lubi. Ty na pewno też!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Fenus

@Fenus Dziękuję...

ocenił(a) film na 3
celloz1

Chwalisz czy się żalisz ?

celloz1

Portal nazywa się filmweb.pl czy filmweb.fi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones