PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564527}

Zoolander No. 2

Zoolander 2
4,8 15 664
oceny
4,8 10 1 15664
3,8 6
ocen krytyków
Zoolander No. 2
powrót do forum filmu Zoolander No. 2

zoolander 2 8/10

ocenił(a) film na 8

Dziwne, nie moge dac oceny. Film leci juz w kinach w UK od kilku dni.
Co moge powiedziec o filmie... podobne wrazenie jak po pierwszej czesci. Pamietam zoolander 15 lat temu zaraz po obejrzeniu wywarl na mnie raczej obojetne uczucie, dziwny smieszny powalony. Obejrzalem drugi raz i trzeci i... jak dla mnie to klasyk. Genialny w kazdym calu.
Podobnie bylo po zoolander 2. Pomyslalem sobie, ze gorszy od jedynki, ale tak sie zlozylo ze tego samego dnia lecial w tv Zoolander 2001 i po obejrzeniu jedynki, zaraz zmienilem zdanie o dwojce.
Oba genialne, kompletny bezsensowny humor ale za to smieszny.
Duze wrazenie robi to, ze 15 lat nie zmienilo tak bardzo Stillera i Wilsona.
Ogromny, wrecz gigantyczny plus za bardzo umiejetne polaczenie watkow Zoolander 1 i 2. Ja osobiscie teraz radze kazdemu, zanim obejrzysz dwojke, odswiez sobie obraz Zoolander 1.
Genialne role wielu aktorow i innych....innych.....Justin B.....nie znosze gnojka, ale byl naprawde dobry. Sting - po prostu melancholia. Co tu mowic, cala plejada gwiazd, i kazdy zagral...idiotycznie poprawnie.

dabram17

A ja daję 4/10. Naprawdę zawiodłem się.

ocenił(a) film na 8
oszczakiewicz11

a jak oceniasz zoolander 1?

dabram17

8 z minusem.Dodam,ze uwielbiam Ferrella,Wilsona,Stillera,Vaughna i drugiego Wilsona.Moje dwa ulubione filmy od nich to Wedding Crashers i Dodgeball

dabram17

Nie no 8 to troszke za wiele :P Silne 6 :P i Ostrzezenie ze po obejrzeniu tego filmu wasze IQ doslownie spadnie o jakies 10 oczek!!!
:P Jesli myslicie ze jedynka byla durna :P Multi magnum sprawi ze zapragniecie sobie doslownie otworzyc zyly na nadgarstkach:P

dabram17

Nie można ocenić bo to Polski portal a w Polsce premiery jeszcze nie było

dabram17

Ja rowniez sie zawiodlam - ale podwyzszylam troche ocene za Sutherlanda, Cumberbatcha i Naomi Campbell. Plus swietna Kristen Wiig - chociaz tutaj raczej obstawiam charakteryzacje, bo za duzo sie nie nagrala. Penelope Cruz jak w kazdym filmie, tak i w tym dzialala mi na nerwy.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

mnie sie bardzo podobal, sciagneli tyle gwiazd i sponsorow ze glowa mala, watek pieknie polaczony z jedynka. film glupkowaty, ale smieszy! HANSEL, YOU ARE STILL SO HOT RIGHT NOW :D

ocenił(a) film na 1
dabram17

Myślałem że ludzie z IQ pantofelka nie istnieją a tu takie zaskoczenie. Przecież ten film nie rozbawiłby nawet ślepej małpy chorej na porażenie mózgowe. GRATULUJE!!!!

ocenił(a) film na 7
Drawgo94

rozumiem, że ta ślepa małpa to ty? :P

ocenił(a) film na 8
Drawgo94

dlugo myslales nad ta odpowiedzia? Tak poza tym, jesli malpa ma porazenie mozgowe to nie ma znaczenia czy jest slepa czy nie, bo i tak nie bedzie swiadoma czegos zabawnego. Pewnie jak zobaczy siebie w lustrze badz nawet ciebie, bedzie okazywac symptomy radosci ktore nie maja nic wspolnego z czysta radoscia...

ocenił(a) film na 2
Drawgo94

Stawiam, że każda osoba która uczestniczyła w tworzeniu tego filmu jest od ciebie bystrzejsza. To że nie kumasz czy nie lubisz takiego humoru nie znaczy, że głupi są ci którym się podoba.

Drawgo94

No i sam widzisz, że z myśleniem to u ciebie jednak słabo. Nie martw się jednak. Sam fakt, że w ogóle cokolwiek myślałeś daje pewne szanse na przyszłość. Ciężko trenuj a z pewnością efekty będą coraz lepsze!

ocenił(a) film na 1
dabram17

Trzeba być niezłym debilem żeby obejrzeć ten film do końca a jeszcze ocenić wyżej niż 1 gwiazdka to martwica mózgu.

ocenił(a) film na 8
filozof71

hej filozof, obejrzyj sobie matwice mozgu http://www.filmweb.pl/film/Martwica+m%C3%B3zgu-1992-30990 film tworcy Hobbita i Wladcy Pierscieni. Ten film jest o tobie

ocenił(a) film na 1
dabram17

Hmm, Ty obejrzyj sobie dowolny film o przerywaniu ciąży, to będzie *potencjalnie* o tobie.

ocenił(a) film na 8
filozof71

daj linka bo nie moge znalezc takowego filmu

ocenił(a) film na 1
dabram17

Przecież napisałem, że dowolny. Teraz wiem daczegopodoba ci się ten film.

ocenił(a) film na 8
filozof71

haha, mowie ze nie moge znalezc linku do takowego filmu - 'czytaj w domysle nie moge znalezc zadnego filmu o tym'.... nastepnym razem zamiast pisac bede rysowal obrazki abys lepiej mogl zrozumiec

ocenił(a) film na 8
dabram17

Zgadzam się.
Byliśmy w szoku że bohaterowie wizualnie prawie wcale się nie zmienili przez 15 lat.
Tak naprawdę Zoolander to inteligentna satyra na świat mody (a tu dodatkowo na świat muzyki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones