PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12032}
5,5 32 640
ocen
5,5 10 1 32640
5,7 14
ocen krytyków
Zoolander
powrót do forum filmu Zoolander

zoolander 9/10

ocenił(a) film na 9

Po prostu klasyk. Ogladalem juz trzeci raz z przerwami okolo kilkuletnimi i uwazam ze ten film jest niesmiertelny, niczym filmy z seria Nagiej broni, ktore mozna ogladac i ogladac.
Moim zdaniem ten film to najlepsza kreacja Stillera. Super parodia 'modelarstwa'.

ocenił(a) film na 9
dabram17

Zgadzam się. I też doskonała kreacja Wilsona ("Don't you know I'm loco" :-D ). Oboje stworzyli naprawdę udany komediowy duet. A Zoolander to jedna z najlepszych komedii jakie widziałam. Czasami dziwią mnie te opinie, i ta niska średnia. Doprawdy tylu ludzi bierze ten film na poważnie?! (szok).

ocenił(a) film na 9
Qlimi

P.S. "I'm really, really, ridiculously good looking" buhahaha, nie mogę ze śmiechu jak sobie przypominam te niektóre sceny i teksty.... muszę koniecznie ten film obejrzeć w tym tygodniu! (widziałam go lata temu...) Koniecznie!

ocenił(a) film na 9
Qlimi

Byl to jeden z pierwszych filmow gdzie widzialem Stillera i Wilsona. Obaj czesto wystepuja razem ale w Zoolander stworzyli najlepszy jak dotychczas duet i nie wierze ze powtorza ten sukces.

ocenił(a) film na 9
dabram17

Ja też ich duet po raz pierwszy zobaczyłam w tym filmie....i chyba poza "Zoolanderem" widziałam ich razem tylko w "Starsky i Hutch" oraz w "Noc w muzem". Ten pierwszy film nie wyszedł im tak dobrze, a w drugim w sumie nie grali "w duecie". Ben Stiller jest fajnym aktorem komediowym, ale uważam, że Wilson jest bardziej utalentowany, tyle że Stiller ma to "coś", takiego sympatycznego i śmiesznego.
I masz zdecydowanie rację w "Zoolanderze" stworzyli najlepszy duet, w ogóle jedną z lepszych komediowych par.

ocenił(a) film na 9
Qlimi

starli sie w Fockerach (poznaj moich rodzicow) gdzie wypadli niezle, no i Genialnym klanie gdzie tworzyli tlo dla gry innych aktorow

ocenił(a) film na 9
dabram17

W "Poznaj moich rodziców" faktycznie tylko się starli, duetu nie zagrali. Nie wiem jak mogłam zapomnieć o "Genialnym klanie"!! Bardzo dobrze tam zagrali. Jednak w "Zoolander" niewątpliwie najlepiej im wyszła współpraca.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Ja dwa razy i wciąż dla mnie mega rozrywka!

ocenił(a) film na 9
dabram17

Racja klasyk. Nie zmieniam ocen ale po czwartym seansie dałbym 10.

ocenił(a) film na 2
dabram17

Jak dla mnie to żałosne gagi, obejrzałem ale nie moje klimaty, nie lubię takiego infantylnego poczucia humoru, a fabuła naprawdę zwiastuje ogromny potencjał.

dabram17

To prawda, to klasyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones