PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242292}
5,6 61
ocen
5,6 10 1 61
Zoopraxiscope
powrót do forum filmu Zoopraxiscope
ocenił(a) film na 7
Mothyff

Hehehe, ciekawe, jakoś mnie to nawet wciągnęło. A tytuł to chyba nazwę dawniejszej techniki animacji.

chemas

no schizowe trochę..

ocenił(a) film na 7
Mothyff

hehe, mocno schizowe

Mothyff

Złożoność Twoich wypowiedzi może wywołać konsternację. :)

hyrkan

czy ktoś cię pytał o zdanie? won trollu ! aha nie masz życia, no przykro mi...

Mothyff

Wiesz, rozmawiamy we dwóch, a ja szybciej czytam. To świadczy, że mamy życia podobnie dużo. Mówisz, że nie mamy go wcale? :)

hyrkan

nie ja z grzeczności i dobrego wychowania odpisuje, nigdy nie tracę życia na wyszukiwanie postów jak ty, bo go nie masz. zacznij żyć trollu! już za późno? za głęboka jama? no jak mi przykro...

Mothyff

Wyszukiwanie załatwia google. To sekundy.

Natomiast wklejanie własnych postów setki razy zabiera Ci pewną część życia.

A z grzeczności jesteś niegrzeczny, tak? Ktoś w to uwierzył?

hyrkan

czyli przyznajesz się że wyszukujesz swoje ofiary poprzez google trollu? to doprawdy takie żałosne....tak masz rację kłamco, kopiowanie zabiera więcej czasu niż wyszukiwanie i rozpisywanie się , haha ktoś ci w to uwierzy?

Mothyff

Znów te "ofiary" świadczące o słabości charakteru.

Wyszukałem Twoje posty przez google, to nie jest nielegalne ani nieetyczne. Chciałem się przekonać, czy bywasz merytoryczny. Nie bywasz.

hyrkan

nie, bo tylko w twojej chorej jaźni to są 'ofiary' ale w rzeczywistości ludzie śmiejący się z ciebie haha

''Wyszukałem Twoje posty przez google, to nie jest nielegalne ani nieetyczne. Chciałem się przekonać, czy bywasz merytoryczny. Nie bywasz.''
- ale to nie znaczy że kopiowanie zabiera więcej, czasu, strasznie kłamiesz i jesteś mega niemerytoryczny przez te kłamstwa ciągłe.

Mothyff

Tylko Ty używasz tego słowa.
Czyżbyś już mylił moją jaźń z własną? :D

hyrkan

typowy unik trolla - zamiast odpowiedzieć na proste pytanie - wyszukuje kolejne problemy. no dalej kłam i unikaj odpowiedzi !

Mothyff

Tam nie było żadnego pytania, Mothyff.

Ale powiedz mi, skoro ominąłeś ostatnie 100 pytań, nie odpowiadając na żadne, czy to jest typowy unik trolla? :D

Nie umiesz mi zarzucić czegoś, co by się bardziej odnosiło do mnie niż do Ciebie?

hyrkan

toś cię słucha?czyta?, wiedz że tego nie czytam tylko kopiuje, sprawdzam wytrzymałość trolla. Twoja jest dosyć spora, zmarnujesz nawet rok żeby mieć satysfakcję z trollowania.

Mothyff

Twoja miłość do mnie jest silna.

hyrkan

tak o tobie piszą twoje ofiary : ''Może i przeczytałeś jakieś książki i skończyłeś jakąś szkołę, ale w mojej ocenie jesteś bardzo smutną, samotną, płytką osobą.
Popracuj nad życzliwością i wszystko będzie dobrze, może nawet zyskasz paru przyjaciół.
Nie pomyl tylko mojej opinii z obrażaniem, moim zdaniem nie jesteś głupi. Jesteś tylko wredny i złośliwy. '' - tak piszą o tobie twoje trollowe ofiary.
a kiedy już nie masz merytorycznych argumentów atakujesz rodziców jak przedszkolak - ''Twoja ocena jest nieinteresująca nawet dla Twoich rodziców'' - czy może ten argument uważasz za wielce merytoryczny?

Mothyff

Rozmówcy? :) Gdybym chciał pisać o rozmówcach, użyłbym słowa "rozmówcy", bo zastępując je niepasującym wypadłbym śmiesznie.

hyrkan

o a tu opinia o tobie twojej innej ofiary :Hyrkan ty się nie baw w odczytywanie godzin. Koledzy z filmwebu to umieją, tu kariery nie zrobisz.
Ja ci mówie zostaw to i wracaj do gadania z trollami ;D''
ile setek ofiar masz na trollowym koncie?

Mothyff

I nie zauważyłeś, że ta osoba jest merytoryczna jak Ty? Zauważyłeś? :)

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

Lubisz "schizowe trochę"? :)

hyrkan

won trollu !

Mothyff

"Schizowe trochę" są na przykład Twoje posty. Bardzo mało treści.

Umiesz przeliczyć, po jakim czasie 99% Twoich postów będzie kierowanych do mnie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Gdyby 400 Twoich troll-postów stanowiło 1%, musiałbyś napisać w sumie 40000 postów. A jesteś poniżej 6000.
Gdzieś coś nie gra w Twoich szacunkach.

Mothyff

Rzucaj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones