PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502787}

Zorza polarna

Northern Lights
5,7 2 112
ocen
5,7 10 1 2112
Zorza polarna
powrót do forum filmu Zorza polarna

Niestety LeAnn Rimes nie posiada mimiki twarzy dla mnie, zagorzałej fanki Nory Roberts, popsuła ten film.

Za dużo botoxu czy co????? Wogóle zero emocji!!!! Cały czas ten sam wyraz!!!!! Ojciec jej umarł a wyglądała prawie tak samo jak przy przyjmowaniu zaręczyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HALOOOOO!!!!!!!

mexa

hej a masz może napisy do tego filmu lub wiesz gdzie znaleźć?

basiekk84

a wiesz może skąd można pobrać film z lektorem?
bo 4.10.2009 był na TVP1 i nigdzie nie mogę go znaleźć z lektorem.

basiekk84

ma ktoś może napisy polskie do tego filmu i do Tribute????? nigdzie na necie nie mogę znaleźć a bardzo chciałabym je obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
mexa

Popieram, grali strasznie sztywno nie tylko ona ale i on (główni bohaterowie).

Bernadeta

Film średni, odpowiedni na odmóżdzenie. Tak jako ciekawostka. W momencie kręcenia zdjęć do filmu rozpoczął się romans LeAnn i Eddie'go który okazał się być na tyle poważny że oboje zdecydowali się na rozwody z dotychczasowymi partnerami i obecnie są już małżeństwem. Co ta Nora Roberts nie robi z ludźmi :)

barbara87

a w ogóle, ona też się rozwiodła. nie wiem, czy teraz jest mężatką, czy coś, ale nie jest tak, że Nora Roberts się zakochała i to była miłość na całe życie. nie wiem, czy teraz przypadkiem nie jest sama. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones