PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9534}

Zrozumieć ciszę

Silent Fall
6,8 1 688
ocen
6,8 10 1 1688
Zrozumieć ciszę
powrót do forum filmu Zrozumieć ciszę

4+, czyli 8/10

ocenił(a) film na 7

Po pierwsze idealnie pasujący tytuł. Po drugie nie tylko tytuł jest tak dobry. Uważam, ze jest to naprawdę bardzo dobry film! Opowiada o rzeczach ważnych. O chorobie jaką jest autyzm, o molestowaniu i psychice osób molestowanych. Znakomity scenariusz nie pozwoli oderwać oka od srebrnego ekranu. Każdy w nim znajdzie coś dla siebie, ponieważ łączy on w sobie wiele gatunków. Jest to dramat, trzymający w napięciu thriller i nie zdradzający zakończenia kryminał. Wszystkich gorąco zachęcam o obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

Nic dodać, nic ująć! Słuchajcie tego człowieka, bo mądrze prawi :)
Od siebie dorzucę tylko jedno słowo (znane z reklamy makaronu): UWIELBIAM!!!
10/10 i ani ćwierć punktu mniej. Czasem komuś w końcu udaje się osiągnąć ideał.

Slamazzar

co można tu jeszcze dodać; moi przedmówcy powiedzieli już wszystko a ja się z nimi zgadzam

ocenił(a) film na 5
KYRTAPS

Ja jestem zawiedziona, u mnie nie przechodzą takie motywy jak np kiedy Sylvie woła kilka razy Tima a gdy on się nie odzywa wsiada do samochodu i jedzie spotkać się z szeryfem bo ten "zadzwonił", zostawiając kilkuletniego autystycznego brata samego w domu??? Pierwsze o co szeryf normalnie by spytał, to z kim został Tim, bo przecież mieszkali sami i jeszcze kilka podobnych kwestii, nawet nie chce mi się pisać. Mnie się już potem ciężko ogląda jak widzę coś takiego.

ocenił(a) film na 6
mila76

z tym odjazdem Sylvie samej bo się nie dowołała brata to się zgadzam

ocenił(a) film na 7
mila76

szeryf zadzwonił, że chcę do nich przyjechać a ona była w trakcie pozorowania śmierci Rainera dlatego nie mogła czekać aż znajdzie Tima

ocenił(a) film na 5
chev___chelios

dziękuję za rzeczową odpowiedż, faktycznie to sporo wyjaśnia

ocenił(a) film na 7
mila76

służę pomocą, chętnie wyjaśnię więcej niezrozumiałych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones