PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116215}
6,2 107
ocen
6,2 10 1 107
Zuijia paidang zhi nuhuang miling
powrót do forum filmu Zuijia paidang zhi nuhuang miling

Po takim tytulem bylo emitowane w telewizji za czasow PRL. Tego tytulu beda szukac ci co go kiedys ogladali. A wstawienie takiej informacji na FW graniczy z cudem!

CyboRKg

nie jest aż tak źle :) w części pierwszej podano tytuł w "dodatkowych" Wielki skok. tak więc jest to jakoś, cudem bo cudem zaznaczone... tvp wyemitowała ten film pod tym tytułem gdyż wcześniej trzy części na kasetka vhs kursowały od domu do domu ;) warto też zaznaczyć że cała trylogia była pierwszym filmem jaki tvp wyemitowała z repertuaru undergroundowego ówczesnego rynku vhs.

ocenił(a) film na 8
michael_69

Ja znam serię pod tytułem SZALONA MISJA i taką miałem w dzieciństwie kolekcję kaset VHS więc gdyby nie odnośnik "powiązane" to bym tu nie trafił. Co do oceny to polecam wszystkim. Obłędna komedia i dużo akcji + świetne popisy kaskaderskie ;)

JustynOryg

Zgadzam się obłędna komedia, plus efekty specjalne, aktorstwo dobry poziom.

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Akurat ta jedna część nie została wyemitowana w Kinie Nocnym jako "Wielki skok". W tamtych czasach ukazały się tylko części 1, 2 i 4.

VanRos

Strasznie mnie to wtedy rozczarowało. Czwarta część ukazała się jako trzecia, ale miała 4 na napisach, więc czułem, że coś jest nie tak. No i dziecko bohaterów było starsze, a w drugiej nie mieli jeszcze potomka, to też wskazywało na przeskok. Teraz ta seria nie zachwyca może szczególnie, ale w tamtym czasie w telewizji była miłym zaskoczeniem.

CyboRKg

Ta część nie została wyemitowan w TVP w 87 roku. Pokazana była czwarta część. Ale też o tym nie wiedziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones