PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719855}

Zupełnie Nowy Testament

Le tout nouveau testament
6,1 27 676
ocen
6,1 10 1 27676
6,2 18
ocen krytyków
Zupełnie Nowy Testament
powrót do forum filmu Zupełnie Nowy Testament

Interesujący film

ocenił(a) film na 7

Jeśli miałbym szukać porównań to zrobiony na styl Amelii. Obejrzałem z zaciekawieniem. W Polsce będzie miał jednak ciężko. Zaraz pojawią się głosy, że obraża Boga i promuje dewiacje. Nie zrażajcie się takimi tekstami. Polecam.

ocenił(a) film na 2
IVojtasI

Ja dałem temu filmowi mocne 2. +1 za Bóga chama i prostaka, +1 za kilka śmiesznych momentów.
Ale seks z gorylem, śpiewające kości ryby, przygłupia żona Boga, niebo w kwiatki, zryta grawitacja i najważniejsze Córka Boga na ziemi ma moce nadprzyrodzone a Bóg nie.....jest zwyklym człowiekiem? K@#@a gdzie tu choć gram logiki. (Przenośnie metafory rozumiem)

ocenił(a) film na 7
elpupa

Logiki nie ma i o to chodzi :) Kolego uważam, że na 2 to można ocenić "Dzień dobry kocham Cię". Jednak to Twoja opinia i oceniasz tak jak chcesz.

ocenił(a) film na 2
IVojtasI

Film powinien dawać do myślenia przede wszystkim taki i jakaś logika powinna być, wszczególności w filmie kinowym tak mocno promowanym. Ja ma wrażenie, że Francuzi mieli pomysł na 60 % resztę wymyślili na poczekaniu wykorzystując fantazje 4 letnich przeczkolaków. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
IVojtasI

Filmik przyjemnie się ogląda, dość niepowtarzalny styl, jednak nie mam po nim głębszych przemyśleń. Fajna pozycja na leniwy wieczór - dla mnie 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones