PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719855}

Zupełnie Nowy Testament

Le tout nouveau testament
6,1 27 669
ocen
6,1 10 1 27669
6,2 17
ocen krytyków
Zupełnie Nowy Testament
powrót do forum filmu Zupełnie Nowy Testament

Nastawiałam się na świetna komedię, jednak jestem rozczarowana. Oczywiście nie mogę tego powiedzieć tak po prostu, ponieważ film ma kilka scen, które rozśmieszyły mnie do granic, jednak jest ich niewiele i przytłacza je mniej ciekawsze tło scen, które są przeciągnięte, a niektóre, moim zdaniem, wręcz niepotrzebne. Są one także strasznie różnorodne, od dość błyskotliwych, po mało zabawnie absurdalne. Nie mam pojęcia jak ocenić całość, ponieważ mimo świetnego i bardzo oryginalnego pomysłu, wykonanie jest, jak dla mnie, kiepskie i wręcz psuje genialność pomysłu. Jednak nie jestem znawcą, może po prostu nie moje poczucie humoru i nie mój gust ;)

Ala_Alicja

Może pomocne w ocenie będzie postawienie sobie pytania jak bardzo cenisz przaśny humor? ;)

Hypnotoad

w zasadzie racja, jestem dość wybredna jeśli chodzi o humor, a przaśny nie przemawia do mnie praktycznie nigdy :)

Ala_Alicja

W takim razie nie sposób też nie trzymać się z daleka od mainstreamowych stron z memami. Żenująco niski poziom. A szkoda. Pewnie dlatego że większość moderują wyłącznie mężczyźni, a więc efekt intelektualny zakładu stolarskiego jest nieunikniony.

Hypnotoad

mam wątpliwości, co może mieć z tym związek,myślę, że ich poziom jest dostosowany do ambicji i oczekiwań większości odbiorców.

Ala_Alicja

nie, bo większość odbiorców (jak większość świata) to kobiety/dziewczyny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones