PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 436
ocen
7,0 10 1 57436
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

jak tylko zobaczyłam zdjęcia z tego filmu to zdałam sobie sprawę, że patrzę na jakiś naciągany remake mojego ulubionego filmu! chociaż go jeszcze nie widziałam, to już czuję irytację grrrrrrrrrrrr
jaaaak ja nie lubię kiedy robi się nowsze wersje hiciorów wszechczasów! Wyobrażacie sobie może remake Przęminęło z wiatrem albo Titanica (tego z Leo)?!yyyyyyy....no to teraz wiecie co ja czuję.

ocenił(a) film na 8
__Satori__

Nie rozumiem jak można wypowiadać się na temat filmu, którego się nie widziało - przecież to zupełnie nie ma sensu

tapczan

ale tu nie chodzi o to czy sie go widzialo czy nie ale o to ze pomysl juz taki byl. nierozumiem dlaczego hollywood musi co jakis czas robic remake'i swoich filmow :| .

ocenił(a) film na 8
__Satori__

no ja jednak uważam, że to czy się widziało film jest ważna. Nie można komentować filmu na podstawie kilku zdań napisanych przez kogoś. To, że poznali się w samolocie to oznacza, że film jest taki sam ? No ludzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones