PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 438
ocen
7,0 10 1 57438
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

NUDNY!

ocenił(a) film na 5

Dziewczynom może ten film się podobać, ale chłopakom nie polecam, naprawdę można się na nim wynudzić. Moim zdaniem juz mniej nudny był film Elizabethtown

ocenił(a) film na 8
Rafal23

Ten film to artystyczna pomyłka! Kompletna strata czasu... Dziwie sie ocenie na filmweb'ie.

ocenił(a) film na 8
Rafal23

Elizabethtown to akurat jedna wielka kiła.
10 minut i wyłączasz film.

Ale ten jest dobry. Fakt, niektóre sceny były głupie...

Ale bez przesady. 8/10 wystarczy ;]

ocenił(a) film na 5
transformator3d

Ja dałem 5/10 choć się przy nim wynudziłem. W Elizabethtown było przynajmniej trochę śmiesznych scen, tu co prawda też ale niewiele. Moim zadaniem oba filmy są nudne, lecz Elizabethtown troszeczkę mniej ;)

Rafal23

Lekki film, do obejrzenia z nudów, ale nic specjalnego nie wnosi. Wcale nie śmieszna komedia romantyczna.

4/10

ocenił(a) film na 8
Rafal23

Mnie jak dziewczynie się podobał ale raczej nie dla chłopaków:D Znudzą się szybko:P

Rafal23

A ja się nie udzielnym a jestem facetem. Uważam ze film jest bardzo dobry. Może nie ma w niem dużo śmiesznych momentów. Ale to nie American Pie zamiast idiotycznych sytuacji mamy momenty dające do mylenia. Jest to film po którym człowiek zastanawia się nad tym co właśnie zobaczyło a to dobrze o nim świadczy.

ocenił(a) film na 8
harton888

Żółwik =]

harton888

Zgadzam się w 100% Film bardzo mi się podobał, może nie był zabójczo śmieszny ale na bank był romantyczny :P. Godny polecenia na wieczorny seans.

Rafal23

O, to mnie przekonałeś :D Ja się 3mam z dala od nudy a poza tym nie lubię Kutchera...

nova

ja jestem dziewczynom i się ni zachwycam tym filmem.
wynudziłam się strasznie

patka27

dziewczyną*
mały błąd xD


za krótki

ocenił(a) film na 9
Rafal23

Kto to w ogole komentuje?! Nudny? Macie 15lat i szukacie wrazen? To moze
transformersi. Film ani troche nie byl nudny. 8/10

użytkownik usunięty
akew

No wlasnie, kto tu komentarze wystawia :/ Mnie sie film podobał i podoba, nie nudzi mi sie i moglabym go ogladac co tydzien. Sa takie filmy ze od razu sie przelacza na inny kanal tv, a sa takie co do nich sie wraca.

Dla mnie 9/10 :)

ocenił(a) film na 7
Rafal23

Mnie jako facetowi film się podobał, i nie był wcale nudny. napewno zasługuje 7/10

ocenił(a) film na 5
sparrow491

Dosc zabawny ,na zimowy wieczór jak znalazł 5/10

ocenił(a) film na 5
Rafal23

Faktycznie nudny ten film. Taki bez pazura...
Ale dziewczynom może się podobać.
Poza tym ten Ashton to fatalny aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones