PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 412
ocen
7,0 10 1 57412
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Wróciłam do tego filmu przekonana, że to ten. Kojarzy mi się coś, że para nie zeszła się ostatecznie
ze sobą. Ułożyli sobie życia oddzielnie, a na sam koniec spotykają się przypadkowo po latach przed
wejściem na lotnisko (chyba). Byłam pewna, że to ten film (że poznali się na lotnisku i ostatecznie
tam też się spotkali na koniec). Kojarzycie podobny motyw? Że para przypadkowo się spotyka na ulicy na sam koniec? 'ktoś coś?

/i dodam tylko, że rozczarowałam się końcówką "słodko pierdzącą", bo film byłby o wiele bardziej wartościowy, gdyby oboje byli przekonani, że wyszli za mąż/ożenili się, a potem się właśnie przypadkowo spotkali na ulicy. Takie otwarte zakończenie.

ocenił(a) film na 5
tolerancja91

Końcówka, że spotkali się na ulicy po latach kojarzy mi się tylko z filmem Sztuka zrywania, ale nie jestem pewna czy był tam motyw lotniska.

ola1996

Fakt, o Sztuce Zrywania pomyślałam później, jak już założyłam ten temat, ale to nie to :) tzn. wiem lub wydaje mi się, że widziałam taki film (ale to nie była Sztuka zrywania), bo ją widziałam stosunkowo nie tak dawno, a ten o którym myślę dawno temu w telewizji (istnieje jeszcze opcja, że mi się to śniło, ewentualnie, że czyta łam taką książkę)

tolerancja91

Jedyny film z końcową sceną na lotnisku jaki kojarzę to Apartament. Zresztą to bardzo fajny film i nawet jeśli to nie ten to polecam :)

Ania44

obejrzę, dzięki :)

tolerancja91

Chyba chodzi o When Harry Met Sally

chrisko82

a może, tego nie brałam pod uwagę... sprawdzę w takim razie

chrisko82

nieee, to nie to... tam jest jakaś impreza na końcu

tolerancja91

Pewno się mylę a może chodzi o film 7:39 ?
O facecie który poznaje w pociągu kobietę i ich wspólna jazda tym samym pociągiem o tej samej godzinie przeradza się w romans ..itp. ale ostatecznie się rozchodzą, na końcu jest taka scena że po latach się przypadkowo spotykają po latach na dworcu kolejowym. Pewno nie to ale polecam film bo mi przypadł do gustu.

tolerancja91

Może "Mozart and the Whale" ... chociaż nie pamiętam co tam się działo w tym filmie dokładnie...

ocenił(a) film na 7
tolerancja91

Jeśli chodzi o przypadkowe spotkanie na ulicy to mi się z kolei skojarzyło 'I wciąż ją kocham', coś podobnego tam było na koniec :)

Anne3323

ooo, wiesz, ja już straciłam nadzieję, bo mi się prawdopodobnie coś pomyiło z tym lotniskiem, ale rzeczywiście scena z Dear John, to prawdopodobnie ta, którą chcialam zobaczyć

ocenił(a) film na 7
tolerancja91

Scena z lotniskiem też tam jest, jak John wraca z wojny i Savana skacze na niego :) Cieszę się, że pomogłam :)

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

A może spróbuj "Dziewczyny i chłopaki " film zaczyna się w samolocie i chyba kończy się na lotnisku parę lat później. Podobna fabuła do "A lot like love" tylko taka bardziej hollywoodzka.

tolerancja91

Odgrzebuję, bo może potrafię pomóc :)
Może chodzi ci o film "Podróż przedślubna"? Mężczyzna i kobieta poznają się na lotnisku. Połączył ich romans, na koniec każdy poszedł we własną stronę.

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Pewnie chodziło Ci o "Before we go" ;D

ocenił(a) film na 8
daarionaharis

A sorry tam było na stacji pociągowej, a nie lotniska xD

daarionaharis

Nie. Prawdopodobnie chodziło mi od początku o scenę końcową Dear John

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones