PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 412
ocen
7,0 10 1 57412
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Skad taka wysoka ocena tego scierwa?nie polecam nikomu..dlaczego głupia komedia przeznaczona dla amerykanskich nastolatkow ma taka wysoka ocene?tandetna muzyka oraz glupia i bezsensowna fabula.dziewczyna ktora pierw daje dupy kolesiowi z ktorym nawet nigdy nie rozmawiala pozniej udaje ze go nawet nie lubi a na koncu pewnie sie okaze ze go kocha bo to w koncu oklepany romans..nie dotrwalem do konca na szczescie ale nie mam ochoty nawet dokanczac.gówno.-10/10

ocenił(a) film na 9
Varza

Wiesz to są filmy dla Romantyków... bezsensowna fabuła hmmm ja się nie zgodzę bo fabułą naprawdę pomyślana... i bardzo ciekawa... Film inny niż inne komedie z tego gatunku.. został przedstawiony w bardzo Fajny i wyrazisty sposób...A o to chodziło..

1/10 HI HI BRAITA Weź może pomoże....:)

ocenił(a) film na 7
Varza

to żałosne oceniać komedię romantyczną, jakby z założenia była nieudanym horrorem. film jest typową, ładną komedią romantyczną. nie mam nic więcej do dodania.

ocenił(a) film na 7
Varza

Co się dzieje to ja zupełnie nie wiem. Ludzie albo nie mają swojego zdania tylko oceniają tak, jaka jest średnia filmu, albo tak jak kolega/kolezanka wyżej z góry zakłada po samym gatunku jak film ma ocenić (jak nie lubisz komedii romantycznych to nie oglądaj), albo skala ocen zamyka się na jedynce i dziesiątce. Jest sporo duuużo gorszych filmów zacznij oceniać troche porównawczo.

ocenił(a) film na 6
Varza

kazdy ma inny gust. Jak dla mnie film nie jest rewelacyjny, troszke za dlugo sie wszystko wlecze, ale jest boski Ashton!!! no i genialny soundtrack. CO do fabuly trzeba przyznac,ze niebalna jak na swoj dziwaczny sposob. niestety tylko 6/10 zabraklo mi tu TEGO czegos

ocenił(a) film na 2
Varza

tez mnie zaskoczyla tak wysoka nota tego ''filmu''. Kutcher jak zwykle, czyli jak kolek, antyaktor. film nudny, przewidywalny, jak większość komedii romantycznych - przesłodzony cukiereczek dla mało wymagającego widza.

krytyk filmowy HBO Lukasz Maciejewski o tym ''filmie'' napisał:
Szybki numerek w samolocie i pseudo-romantyczny dalszy ciąg. Ashton Kutcher konsekwentnie wyznaje zasadę Ogrodnika z filmu Hala Ashby’ego - „wystarczy być”, z kolei Amanda Peet dba o wygląd. Efekt: „Zupełnie jak litość”.

lepiej bym nie ujal tego tworu. ostatnie zdanie zwłaszcza jest mi bliskie.

ocenił(a) film na 8
Varza

Stary temat ,ale jak ci nie pasuje temat dziewczyna +chłopak to walnij sobie to: https://www.filmweb.pl/Tajemnica.Brokeback.Mountain.

ocenił(a) film na 1
kalifkol

Dziėki za linka.
Brokeback Mountain to dobry film, który już kiedyś oglądałem.
Pasuje mi temat dziewczyna chłopak lecz ten film mi nie pasuje.
Brokeback Mountain mi nie przeszkadza bo nie choruje na homofobie.
. nawet dobrze nakręcony film.

ocenił(a) film na 8
Varza

No ,i tak trzymaj.

ocenił(a) film na 4
Varza

Tak, ta padlina kończy się tym, że dochodzą do wniosku, że się kochają (po 6 latach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones