PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 435
ocen
7,0 10 1 57435
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

beznadzieja

ocenił(a) film na 4

pomysł nawet dobry, ale zrealizowany w tak nudny sposób, że musiałam się zmuszać, żeby
obejrzeć ten film do końca, do tego aktorka okropnie brzydka - zupełnie nie pasuje do tej
"komedii romantycznej", film ratuje (jeśli da się to zrobić) Kutcher zawsze wyglądający
dobrze i grający na gitarze. 4/10

Laurenowa

No bez przesady "okropnie brzydka", zawsze mnie zastanawia jak wyglądają osoby piszące tak.. Ładna dziewczyna i tyle.

ocenił(a) film na 4
Indra_5

brzydka nie jestem, mam fotobloga, można zobaczyć, nick jak tutaj :) a to tylko moja opinia nt. aktorki, wiadomo, każdy ma swoje zdanie :)

Laurenowa

Oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie. Może Ci się nie podobać. Spojrzałam na Twój fotoblog i uważam, że jesteś jeszcze młodą dziewczynką, więc urodę w tym wieku ciężko mi ocenić. No i dlatego też nie porównam tej aktorki do Ciebie, bo sądzę, że trzeba by było czekać kilka lat by to zrobić.
No i poza tym uważam, że najpiękniejsza uroda jest nieprzeciętna.. Bo nie ma nic gorszego, niż wyglądać jak te tabuny mężczyzn czy kobiet na ulicach, w tych samych ciuchach, tych samych fryzurach i używających tych samych "modnych" tekstów..

ocenił(a) film na 4
Indra_5

Nie oczekuję porównania do niej i w pewnym stopniu podzielam Twoją opinię :)

Indra_5

Aktora przepiekna, jednak gusta sa rozne. Trzeba wspomniec, ze aktorka ma na filmi 32 lata, a nie 18 jak ta siksa z posta i skora juz nie tak naciagnieta. Siksa w wieku 32 lat bedzie wyc o taka sylwetke aktorki

Laurenowa

Nuda, nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

iwonka_sl

zgadzam się

ocenił(a) film na 4
Laurenowa

Film cholernie nudny, nie zaciekawił mnie ani trochę.. no ale ujdzie jeszcze

ocenił(a) film na 8
Laurenowa

nie pozwalam! amanda jest przepiekna. wlasciwie tylko dla niej ten film obejrzalem. ale pozytywnie mnie zaskoczyl. bardzo fajnie sie go ogladalo. na sciezke dzwiekowa tez zwrocilem uwage. trzeba szukac milosci. "twoje zycie jest wlasnie teraz, nie bedzie czekac az sie pozbierasz..... " (mam zamiar wziac sobie do serca to ostatnie zdanie)

Laurenowa

Film nie trafił do mnie w ogóle. Nie oceniam, bo nie obejrzałam do końca (a kto wie, być może właśnie w ostatnich 30stu minutach dzieje się coś, co czyni z niego fenomen :p ), nie wytrzymałam po prostu. Co do aktorki i jej stanu wizualnego - nie czepiam się, bo według mnie dziewczyna ma coś w sobie.

Laurenowa

Amanda Peet brzydka. Grubo poszłaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones