PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 438
ocen
7,0 10 1 57438
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

juz niczego innego nie da sie wymyślić na temat miłości...przereklamowane tyo wszystko :/

przewiduje, ze nudddddyy będą

Divian

Na jutro mam zarezerwowany bilecik i będę pędziła do kina ile mam sił w nogach i okaże się ale na pewno będzię fajny !!!!!

kreska7

co prawda jeszcze nie ogladalem tego filmu ale nie sadze zeby mi sie podobal...jest duzo filmow o milosci i malo takich ktore mi sie podobaja...:)

ocenił(a) film na 1
Divian

Widocznie oglądasz nie te filmy co trzeba. Obejrzyj np.Spragnionych miłości albo kochankowie z kręgu polarnego i stwierdzisz że ten gatunek ma jeszcze coś nowego do zaoferowania

ocenił(a) film na 8
Divian

Divian w swoich filmach masz Zbuntowanego anioła :D - więc może lepiej na temat prawdziwych filmów się nie wypowiadaj !

ocenił(a) film na 1
tapczan

hahaha, w swoich ulubionych mam pozycje do ktorych mam sentyment, pamiec itd a nie sa oznaczone jako arcydziela... do ktorych TEN film takze sie nigdy nie zaliczy ;]

ocenił(a) film na 9
Divian

O w mordę! Nie ma jak szybka odpowiedź hahahaha
A co do filmu jest naprawdę bardzo dobry, uważam, że to jest właśnie nietypowy film romantyczny. Bardzo dobra gra głównych bohaterów.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones