PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705879}
5,2 198
ocen
5,2 10 1 198
Zurich
powrót do forum filmu Zurich

Nie jest tak zle

ocenił(a) film na 6

Studium psychologiczne zrozpaczonej kobiety. Samotnosc, tesknota, pustka, zycie leglo w gruzach i nie sposob sobie z tym poradzic. Dobrze zagrane, muzycznie tez bez zarzutu... Jednak prawda, kino wymagajace, trudne. Trzeba takie filmy lubic.

ocenił(a) film na 5
kea_nika

Można lubić, a nie trzeba lubić. Dlaczego jej życie legło w gruzach i leży dalej i dalej? Bo owa kobieta oparła życie na biologii - znaku firmowym zachodniego liberalizmu. Ginie człowiek, ale to ona jest zdołowana, ona, która przecież żyje. On JEJ umarł? Córeczka jest, a jakoby jej nie było, można ją przytulić, ale jak zwierzątko... I tak dalej. Niezły film - tu się zgadzamy - ale nie jest to kino wymagające, to jest kino wiecznego kobiecego niespełnienia. Pierwsza scena z gepardem (o ile był to ten kot?) jest żenująca.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Czemu Cię ten gepard tak zażenował? Nie wiem po co ty było, ale w kadrze wyglądało OK. Film mnie w sumie wynudził niemiłosiernie, ale nadrabiał ładnymi zdjęciami, stąd u mnie pojawiła się szósteczka. Główna bohaterka trochę mi przypominała tę z (dużo lepszego) filmu "Die Wand", ale w tym drugim linia fabularna była zdecydowanie mocniejsza. Podobnie narracja. Tutaj główna postać jest strasznie wycofana i wszystkiego się trzeba domyślać - nie jest to szczególnie ambitna i trudna zagadka, a po pewnym czasie staje się cholernie męcząca.

ocenił(a) film na 5
kea_nika

Mnie średnio przypasował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones