PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30777}

Zwariowany weekend

Le Petit baigneur
7,6 9 617
ocen
7,6 10 1 9617
Zwariowany weekend
powrót do forum filmu Zwariowany weekend

Super komedia! A scena w kościele, albo jak Luis nabiera na płacz rudzielca genialne!

ocenił(a) film na 10
nataszowa

Filmy z Louisem de Funesem oglądałem z tatą w dzieciństwie i oglądam przez cały czas("Gang Olsena" również jest genialny), a Louis to mistrz komedii, obok niego może się znaleźć Ove Sprogøe, Ci dwaj panowie nie mają sobie równych ;)

ocenił(a) film na 10
eolsen68

To są właśnie filmy, które się nie starzeją, szkoda tylko, ze starzeją sie i umierają ich aktorzy

ocenił(a) film na 7
nataszowa

Tacy aktorzy nigdy nie umierają. ;p

nataszowa

Wiele lat temu, w latach 90-ch ubiegłego wieku będąc jeszcze uczniakiem podstawówki widziałem go na dwójce i zapamiętałem jako bardzo fajny film. Parę lat temu (ze 3-4) leciał na TV 4.

ocenił(a) film na 10
Bociek_O_le

Kurcze, szkoda, że nie wiedziałam, ale znalazłam go na necie, i znowu chwilami można było pęknąć ze śmechu

nataszowa

A pod jakim tytułem go znalazłaś? Pytam dlatego, że oryginalny tytuł to "Mały pływak" i pod takim tytułem zdje się był emitowany w telewizji, gdy go widziałem po raz pierwszy. Natomiast wspomniana przez mnie wcześniej TV4 wyemitowała go pod tytułem "Zwariowany weekend".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nataszowa

Dzięki za odpowiedź :-)

ocenił(a) film na 10
Bociek_O_le

spoko, pozdrawiam!

Bociek_O_le

Bo generalnie dosłowne tłumaczenie z francuskiego jest właśnie Mały Pływak. I wydaje mi się że jest to całkiem fajny tytuł , pasujący do filmu. Ale oczywiście jakiś nasz domorosły tłumacz musiał zamieszać i wymyślił bezsensowny tytuł Zwariowany Weekend. Często, oj często spece od tłumaczenia przy tytułach dają u nas d...y :(

ocenił(a) film na 10
nataszowa

mistrzostwo ! śmiałam się do łez ,myślałam że się skończę ze smiechu przy niektórych scenach :D :D
Jaka szkoda że już nie mozna spotkać takich komedii raczej
genialnie wykorzystali humor sytuacyjny !

ocenił(a) film na 10
AbsyntiaNightray

To tak jak ja! Niestety, ten wspaniały gatunek wymiera. Pozostaje oglądanie starych "perełek".

ocenił(a) film na 7
nataszowa

Będzie w telewizji w Lany Poniedziałek :)

ocenił(a) film na 9
lew890

Potwierdzam, za niedługo zaczyna się w TVP2

ocenił(a) film na 10
lew890

Ale ten czas leci...:) Prawie rok minął i kolejne emisja. Ale ja ten film mogę oglądać co tydzień:)

ocenił(a) film na 10
nataszowa

Będzie w niedzielę o 12.00 w tvp2

pcsik

oglądamy :)

ocenił(a) film na 10
pcsik

A właśnie niedawno w necie znowu oglądałam:) No ale ja ten film mogę oglądać co jakiś czas i zawsze jest zabawnie:)

ocenił(a) film na 9
nataszowa

Scena w kościele kosmos,bawi do dzisiaj :) Raz na pół roku muszę ten film obejrzeć,poprawiqa humor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones