PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650255}

Zwierz

Wer
5,2 5 737
ocen
5,2 10 1 5737
Zwierz
powrót do forum filmu Zwierz

......a tak dla jasności, to nie był wilkołak jakiego sobie wyobrażacie, czyli człowiek z mordą wilka, lecz "Zwierz" i to jest w tym filmie właśnie fajne. Bardzo dobrze zrobione sceny zabijania (jest krew, flaki, kości itp.) POLECAM! Ogólna ocena filmu za niska.
Nie zwracać uwagi na negatywne komentarze, bo ludzi, którzy je pisali, to oglądali chyba inny film...

ocenił(a) film na 8
hans_83

Dokładnie,mega mnie zaskoczył,śmiało można polecić:) 10/10

ocenił(a) film na 7
hans_83

dokładnie to samo zdanie-ja ogólnie długo się do filmu zabierałam, bo po przeczytaniu opisu po prostu stwierdziła, że będzie to kolejny nudny film o wilkołakach i wywaliłam go z kompa. No i wczoraj przypadkowo obejrzałam w tv nie wiedząc, że to akurat ten film i przyznam, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył

ocenił(a) film na 7
hans_83

film był miłym zaskoczeniem, co do poziomu. Trzyma klimat, bardzo fajny pomysł, dobre zakończenie.

ocenił(a) film na 8
hans_83

Podobał się i mi, mimo negatywnych komentarzy. Nigdy nie widziałam lepszego filmu o wilkołakach. Dużym plusem jest to, że twórcy zrezygnowali z tandetnych efektów specjalnych przemiany człowieka w wilkołaka czy wilka przez co wszystko wyglądało realistycznie. Naprawdę polecam :)

Venus_Vulgivaga

No nie wiem czy nie było lepszych filmów z motywem wilkołaków. ale przyznam rację, że ten jest całkiem dobry... Choć trochę budzi skojarzenia z "Wilkiem" z 1994 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones