PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 619
ocen
7,9 10 1 269619
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

wiecie co jedno powiem czego wy sie tak zachwycacie ta glupia bajka ogladallem/am to niedawno i jedno powiem do dxpy gorszej bajki nie widzialam/em nudna przez cale ogladanie przynudza az sie czeka kiedy sie skonczy... 1/10 sory inaczej sie nie da ocenic tego gxwna

użytkownik usunięty
Lol987654321_filmweb

Rozumiem cię doskonale.

ocenił(a) film na 10

Prankerzy xD

użytkownik usunięty
Darnok2802

Czy w ten sposób chcesz powiedzieć, że nie bierzesz tego, co mówimy, na poważnie?

ocenił(a) film na 10

Nikt nie bierze poważnie trollingu ;)

użytkownik usunięty
lelen_lis

My tylko pokazujemy swoje subiektywne opinie.

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

Nic fajnego w tej bajce nie było i koniec

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

W porywach jeszcze mozna dać max. 3/10 albo 2 nie więcej

użytkownik usunięty
Lol987654321_filmweb

Też nie znalazłem żadnych zalet. Interesuję się lisami (spoko, nie jestem zoofilem), ale Nick był dla mnie wielkim rozczarowaniem - głos Pawła Domagały omal nie wywołał u mnie wymiotów, a jako dziecko zachował się jak totalny debil i mięczak - już Gracjan Roztocki jest od niego mądrzejszy i ma lepsze nerwy, bo dzielnie się śmieje, jak z niego szydzą, pokazuje, że jest twardy i nic go nie rusza, a ten rudy bałwan chciał zostać bandziorem. Nie zasłużył zatem na współczucie, lecz na pogardę - "frajer zawsze jest winien sobie sam"(piosenka "Wiąże sobie krawat").

ocenił(a) film na 10

I tylko to sprawiło że nie lubisz tego filmu?

użytkownik usunięty
Darnok2802

Po pierwsze, propaguje niebezpieczne mity na temat motywacji, po drugie, czuję się zdecydowanie za stary na świat cywilizowanych zwierząt bez ludzi, a po trzecie, nie znalazłem tam żadnego bohatera jednoznacznie pozytywnego.

ocenił(a) film na 10

Domagała nie jest idealny, ale ujdzie, choć Bateman jest lepszy.
Muszę Was jednak zmartwić, gdyż "Zootopia" jest najlepiej ocenianym filmem 2016 roku:

https://naekranie.pl/aktualnosci/najlepiej-oceniane-filmy-i-seriale-2016-roku-15 76009

użytkownik usunięty
lelen_lis

Niektórzy mówią, że idioci się rozmnażają szybciej od normalnych ludzi.

ocenił(a) film na 10

Dlatego szybko się dogadałeś z autorem wątku? ;)

użytkownik usunięty
lelen_lis

Nie bądź taki mądry, niedawno zaczął się rok 2017, jeszcze ludzie się mogą rozkręcić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones