PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875713}

Zwierzyna

Prey
3,8 3 958
ocen
3,8 10 1 3958
Zwierzyna
powrót do forum filmu Zwierzyna

Nie wiem skąd takie krytyczne opinie, wybitny film to to nie jest, ale da sie obejrzeć i wcale się tak nie dłuży

ocenił(a) film na 7
Ktorateczka

Dokładnie ludzie stękają,a film jest całkiem dobry.Lubię takie klimaty gdzie grupka znajomych zapuszcza się w odległe tereny i muszą walczyć o życie.Choć przyznam że miejscami zachowanie głównych bohaterów było irytujące.Ale mimo wszystko i tak przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Od dłuższego czasu oglądam filmy o niskiej ocenia na filmweb i do dochodzę do wniosku, że ludzie oceniają tak samo jak inny nie jak sami myślą.

ocenił(a) film na 7
cws1

O tym samym kiedyś pomyślałem.Po co ocenić według własnego uznania,lepiej nie odstawać od innych i ocenić film według średniej tu na FW.

ocenił(a) film na 4
Ktorateczka

Ja rozumiem, że film podobał wam się bardziej niż innym, bo na przykład lubicie takie klimaty. Jednak tego, że daliście temu filmowi 7 nie mogę pojąć. Powiedzcie mi co kierowało wami wystawiając tak wysoką ocenę? Muzyka, efekty dźwiękowe w filmie, które nie istnieją? Gra aktorska bohaterów, gdzie wszyscy zagrali jak osoby bez żadnego warsztatu? Fabuła, która jest do granic pozbawiona sensu? Decyzje bohaterów, którzy zachowują się jak upośledzeni? Protagonistka, której bardziej bezbarwnie nie dało się stworzyć? Dla mnie jedyny plus jest taki, że to thriller, a nie horror i nie musiałem się martwić, że podczas seansu wyskoczą mi jeszcze jakieś leśne potwory

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones